Cezve Kahve

Kahve Bayiliklerinden Cezve Kahve Franchise Fırsatını Kaçırmayın !

Kahve bayiliklerinden Cezve Kahve firmasının kiosk ve mağaza konseptinde franchise fırsatları kaçırmayın. Kahvenizi içerken karlı çıkın.

14 Ekim 2018 13:32 · 62
Kahve Bayiliklerinden Cezve Kahve Franchise Fırsatını Kaçırmayın !

Kahve sunumu alanında kendi işini kurmak isteyen ve bu konuda yetkin bir markanın desteğini arayan herkes kahve bayiliği veren firmalar arasından Cezve Kahve'nin fırsatını değerlendirebilir.

Bayilik açmak ve böyle bir konuda başarılı olmak için yola kiminle çıktığınız çok önemlidir. İşe doğru yerden başlamanız pek çok konuda size avantaj sağlar.

Bu yüzden öncelikle kaliteli ve yeniliklere açık bir marka seçmeniz gerekir. Nasıl başlarsanız öyle devam edebilirsiniz. Başlangıçta Cezve Kahve gibi güçlü ve hırslı bir destek sizin asıl ihtiyacınız olan şeydir. Cezve Kahve ailesine katılmak için bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

Cezve Kahve 2011 yılında İstanbul'da açılmıştır. Açıldığı ilk günden beri İstanbulluların dikkatini çekmiş ve pek çok müşteri kazanmıştır. Kahve sunumunu ve Türk kahve geleneğini yaygınlaştırıp daha kaliteli hale getirmeyi hedefleyen firma, kahve zincirleri franchise fırsatı sunup kendi markasını daha da yaygınlaştırmak istemektedir. Firmanın bütün ürünleri kaliteli ve iddialıdır. Kahvenin nasıl sunulduğu konusunda da özenli olan firma bu konuda eğitim de vermektedir.

Kahvenin Bizim İçin Önemi

Kahvenin Türk kültüründeki yeri tartışılmazdır. Yüzyıllardan beri sürmekte olan bu gelenek hiç solmayacaktır. Bizim için günün en keyifli ve dinlendirici mola anı kahve içtiğimiz zamanlardır. Kahve keyfimiz kaliteli bir sunum, kaliteli bir kahve ve yanında sunulan lezzetli yiyeceklerle bir kaç kat daha artar.

Cezve Kahve bu konuda bir adım daha ileri gitmek, hem Türkiye geneline, hem de Ortadoğu ve Balkan ülkelerine açılmak istemektedir. Bu konuda kendine güvenen, çalışkan ve azimli girişimcilere açılmaya karar vermiştir.

Avm kahve standı ya da yerleşik bir kahve evi bayiliği almak isteyen herkes bu çağrıya davetlidir. Girişimcilerin aynı zamanda yeniliklere açık olması da önemlidir. cezve Kahve kahve dünyasındaki bütün gelişmeleri yakından takip edip kendisini geliştirmek istemektedir.

Cezve Kahve Farkı

Cezve kahve, kahve hazırlama ve kahve sunumu konusunu bir yetenek ve sanat işi olarak kabul eder. Bu konuda kendisini geliştirmeyi ve dünyaya yayılan bir marka olmayı kendisine şiar edinmiştir. Bayiliklere her türlü desteği sunmakta ve baristaları özel bir eğitimden geçirmektedir.

Cezve Kahve bayiliklerine kahve hammaddesi ve reçeteleri tek bir merkezden gönderilir. Bu konuda iyi bir eğitim almış olan baristaların kahve sunumunda uzmanlaşması hedeflenir. Bayilik açmak isteyenler yiyecek hazırlamak zorunda değildir. Cezve Kahve yiyecekler konusunda standardı korumak ve kaliteyi sürdürmek amacıyla bütün yiyecekleri tek bir merkezden gönderir. Kahve konusunda standardı korumak da temel hedefleri arasındadır.

Franchise İçin Gereken Şartlar

Kahve bayiliği konusunda en önemli konulardan biri lokasyondur. Bayilik yeri seçmek için nüfusun yoğun olduğu alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri, üniversite kampüsleri ya da yeni kurulan siteler seçilebilir. Bu alanda kendine güvenen, hevesli, çalışkan ve iletişim becerileri kuvvetli olan herkes Cezve Kahve franchise için başvurabilir. Gerekli şartları sağlayan, yeterli sermayesi olan ve bayilik açmak isteyenler firmaya telefonla ulaşabilirler.

Kaynak

 

Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış, düşüncelerinizi belirtmek ister misiniz?
Yorum yap
BAŞVUR