Çatı Katı Cafe

Çatı Katı Cafe Bayilik Açıklaması

Çatı Katı Cafe Bayilik

 Çatı Katı Cafe Bayilik ve Bayilik Şartları Çatı Katı Cafe Bayilik Hakkında Açıklama : Giriş Bedeli Almadan Bayilik Veriyoruz. Sektördeki büyüme potansiyeli, marka güvenirliliği, yeterli iş tecrübesi, ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışı göz önüne alındığında profesyonel yatırımcılar için Çatı Katı Cafe oldukça avantajlı ve karlı bir yatırımdır. 

Çatı Katı Cafe franchise sistemi sayesinde yatırımcılar markanın kendilerine sunmuş olduğu lokasyon seçimi, mimari projelendirme, operasyonel destek, personel seçimi, personel eğitimi ve reklam pazarlama desteğinden faydalanarak, kendilerine prestijli ve karlı bir yatırım seçmiş olurlar. Günümüz Türkiye’sine baktığımızda ve uzman görüşleri göz önüne alındığında kahve sektörü her geçen gün büyümekte ve yatırımcıların yüzünü güldürmektedir.

Şirketimizin bayilikpolitikası tamamen sektörde büyümeyi hedef alan ve bayisinin tüm istek ve şikayetlerini dikkate alarak onların maksimum kazancı elde etmesine yönelik bir sistemdir. Yatırımcılardan gelen taleplere franchise ekibimiz tarafından en kısa zamanda dönüş yapılmaktadır. Bu süreçte yatırımcıyla yapılan görüşmede ilk olarak sistem hakkında yatırımcıya bilgi verilir. Daha sonra ‘Kahve Sokağı’ açılması planlanan yerin fizibilitesi ve finansal analizi yapılır.

Tüm bu görüşmeler yatırım yapmanın olumlu olacağı sonucunu doğurduğunda ise harekete geçilerek Kahve Sokağı ailesine yeni bir üye kazandırılmış olur. Eğer sizde karlı bir yatırım yapmak ve prestijli bir iş yerine sahip olmak istiyorsanız, sizi Çatı Katı Cafe ailesine davet ediyoruz. 

Firma ismi: Çatı Katı Cafe 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 7 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Çatı Katı Cafe Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Mevcut lokasyon cadde cepesi olmak kaydi ile 75 m2 uzeri teras kat

 

Çatı Katı Cafe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR