Caffe' Luigi

Espresso Kahve Sektöründe Faaliyet Gösteren Firma Türkiye Pazarında Isminden Söz Ettirmek Istemektedir.

CAFFE' LUIGI Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Bu rakamlar yatırıma göre deşiklik göstermektedir.

CAFFE' LUIGI Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

CAFFE' LUIGI Bayilik Şartları

Giriş Bedeli caffe Luıgı Olarak Verdiğimiz Bilgi, Tecrübe Ve Deneyim Paylaşımları Sonucunda  Bir Giriş Bedeli Talep Etmekteyiz. inşaat Ve Dekorasyon Uygulaması franchısıng departmanı Tarafından Verilecek Proje Kapsamında İnşaat Ve Dekorasyon Uygulamasını caffe Luıgı ‘nin Standartlarında Profesyonel Ekipler Yapmaktadır. Caffe Luıgı dekorasyon İşlerini üstlenecek Ve Dükkanınızı Size “anahtar Teslim” Olarak Verecektir. caffe Luıgı şubeleri Minumum 50 M2 Dış Mekan,100 M2 İç Mekan ölçülerinde Olmalıdır.kurulum Maliyeti Metrekare Göre Değişkenlik Göstermektedir. Ayrıca İşletmenin Ticari Döngüsünü Sağlamak İçin Mal Stok Takibimiz Mağaza Cirosuna Göre Tespit Edilmektedir. Demirbaşların Tedarik Edilmesinde Ana Firma Olarak Türkiye Dağıtıcısı Olduğumuz ürünleri Temin Edeceğiz. ekipman Ve Sarf Malzeme caffe Luıgı’ Franchise’lerinde Firmamızın Belirlediği Otomasyon Ve Ekipman Grupları Standart Olarak Uygulanmaktadır. Tüm Franchise’ Lerimiz üst Düzey ürün Kalitesi İçin Bu Standart Ekipmanlarla çalışmak Zorundadırlar. personel –işletmeci Eğitimi Ve İşletme Desteği caffe Luıgı’ sistem Olarak Sözleşme Tarihinden İtibaren Gerek Eğitim Gerekse İşletme Desteğini Tüm Franchise’lerine Vermektedir. Açılış Sürecinde Kendi Uzman Kadrosu Destek Ekibi Sizinle Beraber çalışmaktadır. Açılış Sonrası Ve Genel İşleyişde Rutin Olarak Aylık Ziyaretlerle Sizi Merkez Olarak Denetlemektedir. Denetleme Raporları Gerek E-mail Ortamında Gerekse Kargo İle Tarafınıza Aylık Bazda Ulaştırılarak Gelişmesi Gereken Yönleri, Düzeltilmesi Gereken Noktaları, Yerel Pazarlama Aktivite önerilerini Siz Yatırımcılara Yön Göstermesi İçin Merkez İşleyişinin Bir Parçası Haline Getirmiştir. işletme Ve Karlılık işletme Karlılığı ,ürün Bazında Değişmektedir. Ciroya Doğru Orantılı Olarak ,kar Marjı %30 – %55 -%100 Gibi Oranlarda Değişkenlik Göstermektedir. Mağaza Açılacak Olan Noktaların Seçimi Bizimle Beraber, Uygun Noktalar Seçilerek Yapılacaktır. franchise’lerden Beklenen : caffe Luıgı ’coffeeshoplarin, İş Merkezlerinin Ve Potansiyeli Olan Kesimin Yoğun Olduğu Merkezlerde Ve Bu Merkezlere Yakın Bölgelerde Veya Müşteri Yoğunluğu Açısından Kendini İspat Etmiş Avm’lerde Açılması Gerekmektedir. franchise Adaylarının Kesinlikle Eğitim Almalarını Ve özellikle De İşletmelerinin Başında Bizzat Kendilerinin Ya Da Yine Eğitim Almak şartıyla Akrabalık Derecesi Olan Kişilerin Durmaları En önemli Talebimizdir. karşılıklı Anlaşma Sağlanması Halinde Aşamalı Olarak , 1-sözleşme 2-mağaza Tespiti 3-proje 4-tadilat (personel Eğitimi-mağaza Hazırlığı) 5-anahtar Teslim Mağaza Açılışı süreçleri İşlemektedir. tekrar Firmamıza Göstermiş Olduğunuz İlgiye Teşekkür Eder Esenlikler Dileriz.

CAFFE' LUIGI Bayilik Açıklaması

CAFFE 'LUIGI dal 1901,

 Milano'daki Galleria Vittorio Emanuele II'de 1901'de yer aldı. Espresso makinelerinin yeniliğini yapan Luigi Bezzera'dan ve Milano'daki Galleria Vittorio Emanuele'deki caffe'den esinlendi. Sosyalleşmek ve "Supremo Espresso Milanese " yi tatmak için ünlü bir yer.

 

Galleria Vittorio Emanuele II

İtalya Krallığı'nın ilk kralı olan Galleria Vittorio Emanuele II, 1861'de orijinal olarak tasarlanmış ve 1865 ile 1877 yılları arasında inşa edilmiştir. Piazza del Duomo'yu Piazza della Scalla'ya bağlayan caddenin bir sekizgeninde kesişen bir çift çarşı Milano'nun merkezinde yer almaktadır.

Milanese Luigi Bezzera

1901'de Milanese Luigi Bezzera, espresso kahvesi hazırlama konusundaki yenilikçi yöntemini patent aldı. "Yeniden hazırlamak ve hemen kahve ikram etmek için makinedeki yenilikler" başlıklı idi. Bu, hem orijinal espresso kahve makinesi hem de Fiera Milano'da sergilenecek ilk makinedir.

CAFFE' LUIGI Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR