Bykurs Online Eğitim

Biz, Temel Eğitim Ihtiyaçlarınızı Online Olarak Çözmek Amacı Ile Kurulmuş, Eğitim Ile Ilgili Değerleri Hala Canlı Olan, Türkiye’Nin En Kapsamlı Online Eğitim Platformuyuz.

ByKurs Online Eğitim Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Alınan bayilik ücreti karşılığında size ve personelinize ürün eğitimi ve pazarlama eğitimi verilecek ayrıca bulunduğunuz bölgede satış yapma hakkını elde etmiş olacaksınız.

ByKurs Online Eğitim Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ByKurs Online Eğitim Bayilik Şartları

Özellikle Eğitim Sektörü İçinde Bulunan Kişilerin Konu İle İlgili Extra Performans Gösterebilme İhtimali Yüksektir.

ByKurs Online Eğitim Bayilik Açıklaması

Günlük hayatın bir parçası olan internet ve bizde eğitimi internet üzerinden sağlayarak çağa uygun   M.E.B müfredatına uygun bir şekilde öğrencilerimizin eğitimine katkıda bulunmaktayız. Birlikte çalışacağımız bayilerimiz ile sürecin her anında temasta bulunarak gerekli olan tüm desteği sağlamaktayız.

Neden ByKurs Online Eğitim?

Canlı ve video dersler ile konuların en anlaşılabilir şeklini size sunuyoruz. Dersten hemen sonra ise o dersi kapsayan online testler ile konunun kavranıp kavranmadığını ölçüyoruz. Böylece akıllı e-Dershane sistemimiz üzerinden hangi dersten, hangi konudan, hatta hangi kazanımdan eksiğiniz olduğunu tespit ederek başarı odaklı kişisel çalışma planları ile sizi yalnız bırakmıyor, aktif öğrenmenin sağlanması için ne gerekiyorsa onu yapıyoruz.

Akıllı e-Dershane sistemimiz üzerinden canlı derslere, video derslere, online testlere, online denemelere bilgisayardan, cep telefonundan, tabletten, akıllı televizyonlardan, tarayıcıya sahip olan bütün elektronik cihazlardan kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca e-Dershane sistemimiz üzerinden kolayca sorularınızı ders öğretmeninize iletebilirsiniz. Forum ve blog sayfaları üzerinden konuları diğer öğrencilerle birlikte tartışabilirsiniz. Bununla birlikte anlık sohbet odalarından ders hocanızla ve kursa kayıtlı öğrencilerle irtibat kurabilirsiniz.

ByKurs Online Eğitim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR