Budak Eğitim Ve Danışmanlık

Budak Eğitim Ve Danışmanlık, Personellerin Kendi Meslekleri Ile Ilgili, Yürürlükteki Yasalarla Zorunlu Hale Getirilmiş Serti̇fi̇kali Eğitimleri Gerçekleştirmektedir.

Budak Eğitim ve Danışmanlık Bayilik Destekleri 1/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Budak Eğitim ve Danışmanlık Bayilik Şartları

Bayilik İçin Ücret Talep Edilmemektedir.
Bayi Adayının Sıradan Bir Bürosu Olması Tercih Sebebi Olacaktır.
Bayi Adayının Bir Araç Sahibi Olması Gerekmektedir.
Aday, Yaptığımız İşi Düzgün Anlatabilmeli, Giyimine özen Göstermeli Ve Etkin İletişim Kurabilmeli.
Bayi, Kazan- Kazan Sistemi İle şehrinde Yapılacak Olan Faaliyetler üzerinden % 25 – 35 Arasında Kar Elde Edebilecektir. Rakam Artışı Bayinin Performansı İle Doğru Orantılı Olacaktır.

Budak Eğitim ve Danışmanlık Bayilik Açıklaması

BUDAK Eğitim ve Danışmanlık 2013 yılı itibari ile Antalya merkezli olarak Başta Akdeniz bölgesi ve sonrasında tüm Türkiye geneline hizmet vermek için kurulmuştur. Milli Eğitim Bakanlığı ve Çalışma Bakanlığı onaylı eğitimlerini veren firma kurulduğu günden bu güne kadar 15000 civarında personele mesleki eğitim, kişisel gelişim eğitimleri ve otomasyon eğitimleri düzenlemiştir.

BUDAK Eğitim ve Danışmanlık, personellerin kendi meslekleri ile ilgili, yürürlükteki yasalarla zorunlu hale getirilmiş SERTİFİKALI eğitimleri gerçekleştirmektedir.

Ayrıca firmaların üretim kalitelerini arttırmaya yönelik kalite, organizasyon ve insan kaynakları ile ilgili çeşitli eğitim organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Firma Bayi Sayısı: Ankara- Zonguldak ve Antalya olmak üzere 3 bölgede Bayisi vardır.

Budak Eğitim ve Danışmanlık Bayilik Verdiği Bölgeler

İletişime Geç