Bringo Telekominikasyon

Bringo Telekominikasyon Bayilik Açıklaması

Bringo Telekominikasyon Bayilik

Bringo Telekominikasyon Bayilik Hakkında : 2012 yılında kurulan TB Haberleşme Tic. Ltd. Şti.’nin   telekomünikasyon alanında kaliteden ödün vermeden ekonomik hizmetler sunmayı hedefleyen bir iletişim markasıdır. 

Bringo Telekominikasyon Bayilik ve Bayilik Şartları 

BTK tarafından verilen ; - Sabit Telefon Hizmeti (STH), - İnternet Servis Sağlayıcılığı Hizmeti (İSS) , - Sanal Mobil Operatör Hizmeti (MVNO) - Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) lisanslarına sahip yeni nesil bir alternatif telekom operatördür. BRINGO, sunduğu avantajlar doğrultusunda kurum ve kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir. Pazarda edindiğimiz deneyim, konusunda uzman ekibimiz, altyapı teknolojimiz ve verimli iş süreçlerimiz sayesinde telekomünikasyon alanında sunmuş olduğumuz tüm ürün ve hizmetlerde pazarda lider olayı hedeflemekteyiz. 

FİRMA İSMİ: BRINGO KUZEY MARMARA DISTRIBITORU 

BAYİLİK KATEGORİSİ: TELEKOMINIKASYON 

KURULUŞ YILI: 2012 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 28

Bringo Telekominikasyon Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bölgesinde Bringoyu temsil edebilecek yetkinliğe ve güvenilirliğe sahip kurumsal hizmet sunabilecek. Satış ve hedef odaklı çalışma motivasyonu yüksek iş ortakları aramaktayız. Güçlü bir satış ekibi oluşturup bulunduğunuz bölgede yer alan kurumsal telefon abonelerini Bringo tarifelerine geçirip, avantajlı prim sistemimizden kazanç sağlayabilirsiniz bunun yanında Toplu SMS satışı yapabilirsiniz. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ.

Bringo Telekominikasyon Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR