Breadli

Breadli, Fast Food Zinciri Olmasına Rağmen, Içinde Bir Kafenin Sunabileceği Kalitede Kahve Menüleri Ve Kendine Has Tatlıları Olan ‘’ Fast Casual Dinning‘’ Restorandır.

Breadli Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Şubelerimizin anahtar teslim maliyeti ortalama 150-170.000TL civarındadır.

Breadli Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Breadli Bayilik Şartları

Franchıse SÖzleşmesi: Franchise Sözleşmesi, Karşılıklı Görüşmelerden Sonra İmzalanır Ve Yürürlüğe Girer. Franchise Sözleşmesi 5 Yıllıktır Ve 5 Yıl Sonra Taraflar Anlaşarak Sözleşmeyi Uzatabilir.
Lokasyon: Sözleşmede Görüşülen Bölgede , Franchise'nin Bulduğu Yerler Denetlenir Ve Franchise İçin En Uygun Yer Tarafımızdan Belirlenir.

Breadli Bayilik Açıklaması

  • Breadli’nin en önemli özelliği;  ‘’ kendi kendini kontrol edebilen makinalar‘’ sayesinde (kendimize özel makinalar) kalifiye elemana ihtiyaç duyulmamasıdır. Bu, bir restoran için düşük maliyetin en önemlisidir.
  • Sözleşme imzalama aşamasından sonra, teknik ekibimiz tesisat ve projenizi çizerek size teslim etmekte, Bu projeye göre tadilat ve tesisat aşamasını bayilerimiz yapmaktadır. (Talep edilirse, anahtar teslim şeklinde de çalışmamız vardır.)
  • Cafe konseptindeki 100m2 bir dükkan için kurulum maliyeti (Tüm pişirme üniteleri , paslanmaz tezgahlar , soğutucu üniteler , İç ve Dış oturma grupları , Pc sistemi , yazılım programı , Caller Id ve termal yazıcı , tüm görsel giydirme , menü board, tabela vb.)  220-240.000TL civarındadır.
  • Ürün satış fiyatlarının, gıda maliyetlerine oranı %35 ‘tir. Böylece brüt kar marjınız %65 olmaktadır.
  • Ürün sevkiyatlarımızı, İzmir içinde kendi -18C aracımız ile soğuk zincir bozulmadan , İzmir dışı sevkiyatlarımızı, yine -18C araçları olan Türkiye’ nin en büyük firmalarından biri ile anlaşmalı olarak sevkiyat yapmaktadır.
  • Bölge ve Marka koruması, eğitim desteğimiz bulunmaktadır.
  • Merkezi üretimden dolayı standart ürünler sunulmaktadır.
  • Uygun fiyatlı ve doyurucu menüler bulunduğundan müşteri tercihi olmaktadır.
  • Emsallere göre, yüksek ciro , yüksek kar marjı ve düşük kurulum maliyetinden dolayı, işletme kuruluş sermayesinin  çok kısa süre içinde geri dönüşü olmaktadır.

Breadli Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR