Bongardi Coffee

Bongardi Coffee Bayilik Açıklaması

Bongardi Coffee Bayilik

Bongardi Coffee Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı : Firmamız üniversite ve avm'lerde kiosklarda ve dükkan konseptlerinde kahve ve yan içecekler satışında faaliyet göstermektedir. Colombian supremo özel sınıf kahve… Her fincan bir yolculuğu anlatmakta ve yol boyunca emek veren birçok insanın alın terini ve hassasiyetini sizlere ulaştırmaktadır. Hasat, freze, kurutma ve kavurma aşamalarında yoğun süreçte, ideal bir toprak ve iklim koşullarında beslenen yemyeşil dağların en tepelerinde eşsiz tabiatın kucağından gelen eşsiz lezzet… 

Bongardi Coffee Bayilik ve Bayilik Şartları Konusudur. 

Bongardi Coffee Bayilik ve Bayilik Şartları Tüm bu yolculukta her aşaması gurur ve tutku ile yapılmıştır. Her tanenin kendine has hikayesi ve kültürü olan bu yolculuk nihayetinde siz değerli Bongardi Coffee tutkunları ile buluşmaktadır. 

Bongardi Coffee, colombian supreme kahve çekirdekleri yüksek kalitededir ve dünyadaki en ünlü kahve yetiştiren bölgesidir. 

Bongardi Coffee taneleri kalite ve tazelik sağlamak için evde kavrulmuş tadındadır aynı hassasiyet ve işlemlerden geçmektedir. Tüm seçimler lezzet profili optimize bir dereceye kadar kavrulur. Sonuçta benzersiz özellikleri ve lezzetli bir fincan kahve bu mükemmel kavrulmuş kahve siz damak tadı olan özel misafirlerimize… Leziz atıştırmalıkların yanısıra dünyanın en seçkin ve leziz kahve türlerini de menümüzde bulabileceksiniz.

Misafirlerimize sadece zengin ve leziz kahve menüsü ile değil aynı zamanda çok özel spesiyaller ile süslediğimiz ek menümüz ile de tüm gıda ihtiyaçlarına hitap edebilmeyi hedefliyoruz. Ürünlerimizi, tüm hijyenik şartlara uygun olarak güvenilir bir şekilde temin ediyor ve aynı titizlikle satışını yapıyoruz.

Bongardi Coffee Bayilik Ürünleri

Bongardi Coffee Bayilik İçecek Ürünleri : Espresso (single-double) Macchiato, Con panna, Americano, Latte, Cappuccino, Mocha (beyaz-siyah), Sıcak Çikolata, Beyaz Çikolata, Sahlep, Türk Kahvesi, (sade, damla, çikolata, kakule, keçiboynuz, vanilya) Instant kahve, Ice Americano, Ice Latte, Ice Mocha, Frappeler, (kavun, çilek, irish, fındık, caramel, vanilya), Smoothie (kavun, irish, çilek, vanilya, caramel). 

Firma ismi: bongardi coffee Bayi

Franchise Şube Sayısı: 4 noktada hizmet vermekte ve 2 nokta yatırımcıya aittir. 

Franchising

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Bongardi Coffee Bayilik Şartları

Bongardi Coffee Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Kiosklarda 65.000 TL + KDV anahtar teslim fiyatıdır. Cafe konseptlerinde ise 2.000 TL+KDV m2 fiyatıyla belirlenmektedir. Royalty bedeli yani kar paylaşımı almamaktayız. Tüm ürün ve kullanılan ürünleri firmamız tedarik etmektedir.

 

Bongardi Coffee Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR