Bi'tane Kahve

Kahve Var, Bi'tane Kahve Var...!

Bi'TaNe Kahve Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Bi'TaNe Kahve Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bi'TaNe Kahve Bayilik Şartları

Franchısee Değerlendirme Süreci işimiz Hakkında Bilgi Verilir Ve Franchisee Sistemine Uygunluğu Belirlemek İçin Bir Franchisee Bilgi Formu Doldurtulur, Bu Form İle İşimizin Kısa Bir Geçmişi, Finansal Durumumuz, ürün Ve Hizmet özelliklerimiz, Fiyat Bilgilerimiz, Kaç Franchisee ünitesi Açmak İstediğimiz Ve Niçin Franchisee Sistemine Geçmek İstediğimiz Gibi Konularda Bilgi Verilir. Şirket Verilerimiz Kapsamlı Bir Rapor Hazırlar.
Değerlendirme Raporu işinin Franchisee Sistemine Uygun Olup Olmadığı Belirlenir, İşinin Ne Kadar Sürede Franchisee Sistemine Dönüştürülebileceği Saptanır, Sürecin Maliyeti Ve Bu Maliyetin Karşılayıp Karşılanmayacağı Belirlenir, Karşılaşabileceği Olası Sorunlar Saptanır, Süreç Sonunda Hedef Karlılığa Ulaşıp Ulaşmayacağı Ortaya Konulur, Franchisee 'ler İçin Tatmin Edici Karlı Bir Franchisee Oluşturup Oluşturmayacağı Belirlenir, Francıhıse Sisteminin Rakiplere Göre Artı Ve Eksiklerinin Neler Olacağı Açıklanır, Franchisee Sisteminiz İçin Franchisee Lar Bulunup Bulunmayacağı Sunulur.
SÖzleşme hazırlanan Sözleşme İle Tarafların Tüm Hakları Korunur. Güvenle Yola Koyulur. Şirket Verilerimiz Değerlendirilip İşimizin Franchisee Sistemi İçin Uygun Bulunması Durumunda, Prensiplerimiz Ve Koşullarımız Hakkında Bilgi Verilip Sözleşme Yaparak Franchisee Oluşturma Sürecini Başlatırız.
Bi’tane Kahve konforlu Bir Ortamda Onlarca Kahve Seçeneğini Bir Arada Sunabilen Bi’tane Kahve, Türk Tüketicilerinin Alışkanlıklarını Değiştirmeye Başladı. Bu Alanda Adım Atan Bi’tane Kahve Franchisee Vermeye Başladı. Türk Kahvesi Yanı Sıra Farklı Lezzetlere De Dokunan Bi’tane Kahve Müşterilerine Hizmet Vermektedir. Ayrıca Hazır Kahve Paket Servisi İle De Satışını Yapıyor. Sadece İçecekte Kendi Geliştirmekle Kalmadı En İyi Tedarikçi Firmalarla Da Sözleşmeli, Tam Teferruatı İle Pasta, Tatlı Ve Hazır Yiyeceklerde De Hizmeti Vermektedir. Tüm Türkiye’de Hemen Hemen Her Bölgede Uygun Lokasyonlarda Gelecek Olan Taleplerini Değerlendirmektedir. Bi’tane Kahve Her Ne Olursa Olsun Marka Tescil Sürecini Tamamlanmış Bir Markadır. Franchısee Verilmeden önce Lokasyonların Uygun Olup Olmayacağına Sadece Bi’tane Kahve Karar Vermektedir.
Pazarlama herkesten Farklı, Herkese Uygun Konseptimizin Farklı Menü İçeriğimizlele Herkese Uygun Olarak Kurgulanmıştır. Dünya Kahveleri, Yöresel Kahveler, Türk Kahveleri Ve Vazgeçilmez Çay Kültürümüz İle Yeniden şekillendilerek Sizlerin Beğenisine Sunulmuştur.%100 Müşteri Memnuniyeti İçin çalışıyoruz. Bu Kapsamda Hizmet Kalitemiz, ürün Hizmetimiz Standart Kafe İşletmeciliğinin çok İlerisinde Olup Sizi Memnun Etmek En önemli Vazifemiz. Size özel ürünler Mekânımızda Ki Herşey Size Özel Hazırlanır, Siz Özel Pişirilir Ve Size Özel Servis Edilir. Herşey Memleketten, Menümüzde Bulunan Tüm Lezzetlerimiz Yöresel Bölgelerden Tedarik Edilmektedir. Bu Sebepten Dolayı Mekânımızın İçerisinde İzmire Has Kahvenizi Yudumlarken Başka Bir Taraftan Yiyeceklerimizin Tadına Bakabilirsiniz. Full İçecek Menüsü Zengin Bir İçeriğe Sahiptir. Aklınıza Gelebilecek Tüm İçecekler Servise Hazır Sizleri Beklemektedir.
Eğitim tüm Bayilerimize Açılış Sırasında 7 Gün Boyunca Eğitim Desteği Vermekteyiz. Eğitim Uzmanlarımızın Yol Ve Konaklama Giderleri Bu Süre Boyunca Bayilerimiz Tarafından Karşılanmaktadır.

Bi'TaNe Kahve Bayilik Açıklaması

ANA FİKRİMİZ

Yiyecek ve içecek hizmetleri sunan, yoğunluğu kahve üzerine kurulu bir kahve işletmesidir.  İşletmede Yiyecek Ve İçeceklerin müşterilere sunulabilmesi için belirlenmiş markalar ve sunumun bir araya getirildiği bir konsepttir. Bu konseptin müşterilere sunulabilmesi için öncelikle kafenin içerisinde sunuma hazır hale getirilebilmesi için bir bar ve mutfak oluşmaktadır. Bu bar ve mutfakta hazırlanacak Yiyecek Ve İçeceklerin müşterilerin talebi üzerine sunuma hazır hale getirilecektir. Garsonlar (servis uzmanları) tarafından müşterilere servis edilecektir. İşin ana temel kurallarından olan Hizmet, İşletme için en önemli unsur olacaktır. Müşterilerin istek, talep ve şikâyetleri her ne olursa olsun birinci derecede tüm işletmenin çalışanlarını ilgilendirecek ve gerekli çalışmalar yapılacaktır.

İŞ FİKRİMİZİN IÇINDE BULUNDUĞU SEKTÖR/ALTSEKTÖRLER VE ÖZELLIKLERİ

İşletme Yiyecek İçecek sektöründe faaliyet gösterecektir. Faaliyet alanımız emek yoğun olmakla birlikte üretim işlerinde cihaz ve makineler etkin şekilde kullanılacağı için sermaye yoğun bir şekilde olacaktır. Hizmet sektöründe üretim ve tüketim aynı anda gerçekleşmekte ve bu sektörde müşteri memnuniyeti çok önemlidir. İşletmemiz müşterilerimizin beklentilerini tam ve ekonomik şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Sektörün bir diğer özelliği rekabetin yoğun şekilde yaşanmasıdır. İşletmemiz fiyat ve kalite farklılığı ile rekabet etmeyi planlamaktadır

VİZYONUMUZ

Kuracağım işin alt işleri Bi’TaNe Kahve olarak şube sayımızı arttırmak ve Antalya, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi metropol şehirlerde şubeleşmeye gitmektir. Bu kapsamda firmamız Franchısee sistemini ve ağını kurmaktır. Marka değerlerine ve müşterilerine saygılı olan firmamız önümüzdeki 10 yıl içinde % 100 müşteri memnuniyetini yakalamak istemektedir. Ayrıca ülkemizin vazgeçilmez değerlerinden olan misafirperverlik olgusuna yeni bir soluk getirmektir.

MİSYONUMUZ

Firmamız şu anda kurumsallaşma ve arge çalışmalarını tamamlamış ve hizmet vermektedir. Farklı sunum ve lezzetleri ile bölge halkına hizmet vermek ve yakalamış olduğu müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir en başta ki kuruluş amacımız, farklı lezzetleri tek çatı altında toplamak ve farklı notalarda yeni lezzetler oluşturmaktır. Full İçecek konseptimiz ile herkesten farklı, herkese uygun mekân konseptimiz ile daha da kaliteli sunumlar ve lezzetler yakalamak için devamlı çalışıyoruz.

İŞİMİZİN / ŞİRKETİMİZİN ADI

Bi’TaNe Kahve

İŞİMİZİN KISA TANIMI

Yiyecek Ve İçecek Şirketi, Kahve Dükkanı

NEDEN BU İŞİ YAPMAK İSTİYORUZ

Hizmet, Francihisee vermek

HAYALİMİZ

İstihdam sağlamak

İŞİMİZİN ALT İŞLERİ

Personel Yönetimi, Tedarik Yönetimi, Yeni Ürün Tedariği, Finansal Yönetim, Satış Ve Müşteri.

FİRMA ADI

Bi’TaNe Kahve

KAPSAM

Kahve / Tatlı / Pasta

MERKEZ

Antalya

KURULUŞ YILI

2015

İŞLETME ADETİ

1

BAYİ ADETİ

1

2018 BAYİ HEDEFİ

5

İSİM HAKKI BEDELİ

Bedelsiz..

SERMAYE

250 000 – 500 000 tl

STOK YATIRIMI

Yeni açılacak şubeye 35.000 tl + KDV değerinde ilk gda ürünü gönderilecektir.

EKİPMAN MALİYETİ

Yeni açılacak şubeye 60.000 tl + KDV değerinde makine grubu, sarf malzeme, temizlik malzemeleri, otomosyon sistemi vb. Ürünler gitmektedir.

M2 MALİYETİ

Tadilat, konsept ve dekorasyon maliyeti mekânın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortlama m2 başına maliyet 1750tl +KDV dir.

TOPLAM MALİYET

300.000 - 950.000 tl

ROYALTY FEE

Royalty bedeli (reklam,tanıtım,broşür,personel eğitimi vb.) Aylık ciro üzerinden %2.5 tir.

REKLAM KATILIMI

Konsepte dahildir ilk bir (1) yıl ücretsizdir.

KAR ORANI

1’e-5’dir

CİRO MİKTARI

Hedef bölgeye göre değişkenlik yaratmaktadır.

YATIRIM DÖNÜŞÜ

24 / 36 ay

METRAJ

Önerilen mekân büyüklüğü açık alanıda olan en az 200 m2 dir. ( Uygun lokasyonlarda farklı yerlerde ki m2 lerde değerlendirilmektedir).

YER SEÇİM ŞARTI

Uzman saha ekiplerimiz tarafından gerekli analizler sonrası

HEDEF BÖLGELER

Global

SÖZLEŞME SÜRESİ

5 yıl

LOJİSTİK

Var

İNSAN KAYNAKLARI

Var

OPERASYON

Var

REKLAM

Var

Bi'TaNe Kahve Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR