Bisiklet Bayiliklerinden Haberler

Bisan Bayilik ve İletişim
Bisan Bayilik Bisan Hakkında : Bisan, 1963 yılında İzmir'de yerli imkanlarla bisiklet üretmek üzere kurulmuş ülkemizin ilk bisiklet fabrikasıdır. 1974 yılında Türkiyenin ilk motosiklet fabrikası olan Egemosan Kemalpaşa üretim tesislerini kurarak Peugeot markası ve lisansı ile iki zamanlı, tek silindirli moped, moped motoru ve yedek parçası üretimine başladı. 1993 yılında EGE JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. bisiklet ve moped modelleri için jant ve çamurluk üretmek üzere İzmir / Bornova’da faaliyetine başladı. 2000'li yıllarda ise Bisan, moped üretimi ile birlikte önce motosiklet ithalatı ve daha sonra bu ürünlerin montajını yaparak motosiklet kullanıcılarının beğenisine sunmuştur. Günümüzde motosiklet sektöründe kendi tesislerinde katma değer sağlayabilen ve her iki ürün grubunda da ihracat yapabilen ender firmalardan birisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 49 yıllık kurumsal yapısı, köklü bayi ve servis teşkilatı, üstün kalite...
Enerji Kimlik Belgesi Bayiliği Neden Avantajlı? Sponsorlu

Enerji Kimlik Belgesi Bayiliği Neden Avantajlı?

EKB Bayilik başvurusu Enerji kimlik belgesinin avantajlı kılan nedenleri aşağıda sıralayabiliriz. - Az maliyetle çok kazanç elde edilebilir. - ilk etapta ofis masrafı yok. - Şirket kurma şartı aranmıyor. Tüm işlemler ana firma adına yapılıyor.  - Türkiye^de binaların %90'ı ekb belgesine sahip değil. Bu sebeble ciddi bir alan var. Kendi mahalle ilçe ve ilinde hemen işe başlayıp hızlıca sonuç alınabilir.  
Bianchi Bisiklet Bayilik ve İletişim
Bianchi Bisiklet Bayilik Bianchi Bisiklet Hakkında : İtalyan F.I.V. E. Bianchi S.p.a. şirketiyle Türk Key Grubu, Türkiye’de Bianchi markasıyla bisiklet üretimi yapmak üzere eşit hisseli ortaklıkla, BIANKEY A.Ş.’yi kurarlar. 1994 yılında, Türk ortağın değişmesiyle firma ismi Bianchi Bisiklet Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak yenilenir. 1997 yılında, Bianchi Bisiklet Sanayi ve Ticaret A.Ş. , % 100 Türk sermayeli bir şirket olarak “Bianchi”nin Türkiye sınırları içerisindeki üretim lisansını alır ve efsane bir markanın pazar gücünü, kaynaklarını ve bilgi ağını, ulusal bir markanın gücüyle birleştirir. Bir yandan ürün yelpazesini zenginleştirmeye devam ederken, bir yandan da uluslararası arenada rekabet edebilmek için pazar faaliyetlerini sürdürür.Türkiye’nin en modern ve entegre bisiklet üretim tesislerinden birine sahip olan Bianchi Bisiklet, 16.500 metrekaresi kapalı alan olmak üzere, toplam 37.000 metrekare alan üzerindeki...
Salcano Bisiklet ve Motosiklet Bayilik
Salcano Bisiklet ve Motosiklet Salcano Bisiklet ve Motosiklet üretimi yapan bir kuruluş. Salcano Bayilik Başvurusu yapmak İsteyenler aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden Salcano Bisiklet ve Motosiklet Bayilik Başvurusu yapabilirler. 2013 Yılı itibariyle Salcano Motosiklet Bayileri ve Salcano Bisiklet Bayilerinide yine yazımızın devamında görebilirsiniz.
FRANCHISING CAFE ALMANIN AVANTAJLARI Sponsorlu

FRANCHISING CAFE ALMANIN AVANTAJLARI

Markalı, itibarlı bir cafe franchise olmanın yoludur. İşinde bağımsız olmak demektir. Cafe açma maliyetinizin hızlı geri dönmesidir. Yaşamak için tatmin edici gelir sağlar. Denenmiş, kendini kanıtlamış, franchising cafe bir iş kurulur. Düşük maliyetle yüksek gelir sağlanır Rahat satılacak tanınmış kahve bayilik ( coffee bayilik ) alınır. Kolay bulunan, beklentileri sınırlı, kolay mutlu edilen, hazır müşteri gelir. Geniş bir korumalı cafe bayilik bölgesi verilir. İşletme sorunları yaşadığında arkasında danışabileceği bir kurum olacak. Bilmediğini öğrenir, gerektiğinde danışabileceği bir kadro olur. Yatırımda ve tedarikte sorun yaşamaz. Pazarlamada ana firma ne yapacağını bilir, yardımcı olur. Franchise veren cafeler, anlaşma şartlarında katı olsa bile uygulaması yumuşak olacak, sıcak ilişkiler kurulacaktır.