Bi̇odef

BİODEF Bayilik Açıklaması

 

BİODEF KOZMETİK VE BİOSTEMCELL KÖK HÜCRELİ SAÇ SERUMU VE ŞAMPUANIBioder Kozmetik bünyesinde ecza grubumuz olan Biostemcell markamızla bayilikler veriyoruz.  

Biodef DÜNYADA VE TÜRKİYEDE BİR İLK ​Kolayca dökülen ve kırılgan saçların kök hücrelerini güçlendirerek yeni saç oluşumunu destekler. Saç dökülmelerini önlemeye yardımcı olur. İçindeki bitkisel vitaminlerle saça hacim kazandırır. Yumuşak, ama son derece etkili temizleyici ve arındırıcı, Nemlendirici, besleyici, Teskin edici, Aktive edici, Canlandırıcı Özelliklerine Sahiptir. 

KÖK HÜCRE TEKNOLOJİSİ Bilim Adamı Dr. Daniel C. Schmid ve ekibi SIB ENSTİTÜSÜNDE yaptığı araştırmalar sayesinde saç derisindeki (scalp) hücrelerin sayısını arttırabilecek bir yol buldu. İsveç Yeşil Elması'ndan elde edilen bitkisel kök hücrelerin insan saç derisine uyumlu olduğunu farketti ve ilk testlerini yaptı.

Alınan başarılı sonuçların ardından adını PhytoCellTech Malus Domestica koyduğu formül 2008 yılında Avrupa Kozmetik Birliği tarafından " Yılın Aktifi " ödülüne layık görüldü. ÜRÜNÜMÜZ SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI OLUP. Tüm seçkin eczanelerde ve gros marketkerde satılmak üzere tasarlanmıştır. TÜM TÜRKİYE VEYA BÖLGESEL VEYA İL BAZINDA BAYİLİKLER VERİLECEKTİR.. 

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: iyi bir yatırımcı gerekmektedir kar marjı yüksek olan bu ürünlerimiz ..mal bedelinin yarısı peşin olarak geri kalan yarısı 30 60 90 günlük çeklerle kabul edilmektedır ... 

BAYİLİK DESTEKLERİ:

  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI

 

BİODEF Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR