Bey Energy Montaj Panelleri

Bey Energy Montaj Panelleri Bayilik Açıklaması

Bey Energy Montaj Panelleri Bayilik

Bey Energy Montaj Panelleri Bayilik Hakkında : Bey Energy International & Münsterland Solar GmbH Günes Enerjisi Panelleri PV sektöründe bayilik veriyor. 2000 yılında kurulan firmanın 2 bayisi bulunuyor. 

Bey Energy Montaj Panelleri Bayilik Veriyor 

FİRMA İSMİ: Bey Energy International & Münsterland Solar GmbH 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Montaj Partnerleri 

KURULUŞ YILI: 2000 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 2

Bey Energy Montaj Panelleri Bayilik Şartları

Bey Energy Montaj Panelleri Bayilik VeriyorBAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Türkiye’den  montaj partnerleri aramaktayız: Türkiye’de Bey Energy International ve Münsterland Solar ürünlerini satın alıp montajıyla beraber Türkiye’deki müşterilere satabilecek entegratörler aramaktayız . ŞARTLAR: Partnerimiz olmak için daha once 100 KW ya da 3.5 KW gibi bir sitemin montajı yapmış olmak şartı aranmaktadır. İlk Bey Energy International ve Münsterland Solar projesini hayata geçiren montajcılar diğer müşterilerden taleplere yönlendiriliceklerdir.

Partnerlerimizi reklam, pazarlama malzemesi, proje hesaplamaları (email ile) ve seminerlerle desteklemekteyiz. Danışman ekibimiz Almanca ve İngilizce konuşabilmektedir . Türkçe konuşmak istediğinizde size Bursa büromuzdaki tecrübeli personellerimiz ile irtibat kurmanız yeterlidir, alternatif olarak  sizin bölgedeki partnerimizle bağlantı kurmanızı sağlayabiliriz. Size yardımcı olabilmemiz için lütfen web sitemizdeki kontak formunu doldurun:

Bey Energy Montaj Panelleri Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Bey Energy Montaj Panelleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR