Bestgaz

Bestgaz Bayilik Açıklaması

Bestgaz Bayilik

Bestgaz Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Bestgaz Bayilik Hakkında : KALELİ BEST OİL PETROLCÜLÜK TİC.LTD.ŞTİ. 2004 yılında kurulmuştur. Türkiye de "Dağıtıcı Lisansı" nı 14.12.2004 Tarihinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurumuna başvurarak alan ilk dağıtım firmasıdır. Kurumsal kimlik çalışması ile birlikte BESTOIL-KALELİ BEST OİL PETROLCÜLÜK TİC.LTD.ŞTİ. olarak ve ticaretine Akaryakıt Ana Dağıtım Kuruluşu olarak devam etmektedir. 

Bestgaz Bayilik ve Bayilik Başvurusu 

Bir yıl gibi kısa bir sürede hem bayi yatırım çalışmalarını tamamlamış hem de 2005 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun dağıtıcı firmalar için belirlemiş olduğu 60.000 ton luk satış hedefinin üzerinde tamamlayarak yılı doldurmuştur. 16.12.2005 tarihinde Kırıkkale Dolum Tesisini hizmete açmıştır. Kuruluş yıllarından bu yana, programlı bir şekilde bayi sayısını genişletmiş olup, bugün kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışıyla beraber petrol sektöründe yerini sağlamlaştırmıştır. Çorum'da Genel Müdürlük, Ankara Anıttepe'de Merkezimiz bulunmaktadır.

BESTOIL-KALELİ BEST OİL PETROLCÜLÜK TİC.LTD.ŞTİ. Çorum Bölge Müdürlüğü, İzmir Bölge Müdürlüğü ve yurt çapında bayilikleri ile satış hizmetlerini de başarıyla yürütmektedir. Alımlarımızın büyük kısmı TÜPRAŞ'tan yapılmakta olup; LUKOİL, TOTAL, TURKUAZ ve BP gibi diğer ana dağıtım firmalarından da ürün alımı yapılmaktadır. Çeşitli ortaklıklara imza atan BESTOIL-KALELİ BEST OİL PETROLCÜLÜK TİC.LTD.ŞTİ. yurt dışı akaryakıt ticaretinde de LUKOIL ile çalışmaktadır.

Bestgaz Bayilik Başvurusu

Bestgaz Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler yada yatırımcılar vermiş olduğum bu linkten Bestgaz Bayilik Başvuru Formu tıklayarak Bestgaz Bayilik Başvurusu yapabilirler. Bestgaz Bayilik ve Bestgaz Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından Bestgaz ile irtibat kurabilirler.

 

Bestgaz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR