Best English

Best English Bayilik Açıklaması

Best English Yabancı Dil Kursu Bayilik

Best English Yabancı Dil Kursu Bayilik Hakkında : 1987’de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak kurulan best english Antalya’nın en eski Yabancı Dil Kursudur. Kaliteli ve dürüst eğitim politikasıyla uzun soluklu olmayı başaran dil okulumuz Türkiye’de ilk ve tek –bakanlar kurulu onayı ile- yabancı isim kullanmaya hak kazanmış dil kursu olma özelliğine sahiptir.

Best English Yabancı Dil Kursu Bayilik ve Bayilik Şartları Eğitim sistemi olarak; 1987 yılından beri görmeye – duymaya ve geri üretmeye dayandırılmıştır. 2000’li yıllara kadar tüm dersler tepegözlerle folyolarla işlenmiş, teknolojinin gelişmesiyle bu sistem barkot ve akıllı tahtalara dönmüştür. Artık tamamen dijital olarak verilen eğitimle öğrencilere bugüne kadar hiçbir yerde görmediği bir Yabancı Dil deneyimi yaşatıyoruz. Free help, speaking class, reading corner gibi öğrencilere sunduğumuz ücretsiz aktivetelerle sosyal anlamda da öğrencilerimizin eksik kalmasını önleyerek maximum öğrenci memnuniyeti sağlıyoruz.

Firma ismi: Best English Yabancı Dil Kursu 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Personel

Best English Yabancı Dil Kursu Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: BİNA Sınıflar, kurucu odası, müdür odası gibi fiziki özellikler Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği şartlarda olmak zorundadır. Karşılama, bekleme ve kayıt için geniş bir alan yaratılmalıdır. Kütüphane ve Speaking room önerilmektedir. Kantin ve oturma alanları tenefüslerde öğretmen ve öğrencinin daha sıcak ve samimi ortam kurması için gereklidir.

 Best English Yabancı Dil Kursu Bayilik ve Bayilik Şartları RESEPSİYON Hedef kitlenin ilk olarak olumlu intibasını kazanmak, güvenilirliği yansıtmak amacıyla İngilizce bilen, prezantabl eğitim danışmanları en önemli kısımdır. Personellerin eğitimi, bilgilendirilmesi en detaylı şekilde tarafımızdan verilecektir. Kayıt formları, anket formları, sertifikalar tarafımızdan temin edilmektedir. Promosyon ve matbaa işerinde sabit logomuz kullanılmaktadır.

TEKNİK Sınıflarda projeksiyon cihazları ve akıllı tahtalar kullanılmaktadır. Bu donanımlardan dolayı, güvenlik ve kamera sistemi önerilmektedir. SINIFLAR 10 --‐12 kişilik sınıflarda, akıllı tahta ile “U” düzenek şeklinde masalar veya kolçaklı sandalyeler bulundurulmaktadır. DİĞER Eğitmenlere akıllı tahta ve sistemle ilgili oryantasyon eğitimleri verilecektir. Eğitim danışmanlarına sistem, eğitim konsepti, kurumsal satışlar,tanıtım ve reklam faaliyet eğitimleri verilecektir.

 

Best English Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR