Berlinerci Bayilik

Berlinerci Tatlı Bayilik VeriyorBerlinerci Bayilik Veriyor Berlinerci Bayilik Hakkında : Berliner bir Avrupa tatlısıdır. Berlinerci.com bu leziz avrupa tatlısını Türkiyeye (İstanbul) kurmuş olduğu tesiste hijyenik bir şekilde üretmektedir. Belinerci Bayilik, Tatlının hazırlanmasında kesinlikle hayvansal yağ kullanılmamaktadır. Avrupada doğup büyüyen Cenk Ölmez ve beraber bu yola çıktığı iş ortağı İsmail Küpeli ile birlikte sizlerin beğenisine sundukları Berliner tatlıları artık Türkiyede. Kısa zamanda büyük talep patlaması yaşayan 'Berliner' Türkiyede seçkin pastahanelerde cafelerde bulabilirsiniz. Ürünümüz tamamen helal dir.

Berlinerci İşletmeleri için doğru yer nasıl bulunur?

 1. Bayilikte işletmeci için satış, kar oranı, yer seçimi, kiranın belirlemesi, kazanç ve potansiyeli bakımından en önemli aşamadır.
 2. Açılacak işletmede düşünülen noktanın cadde ve yaya trafiğine yoğun olması. Açılan işletmenin konumu ve görünümü çok önemlidir. Bu sebeple müşterinin dikkatini çekecek ilk şey tabela, vitrin ve temizlik düzeni olarak uzaktan fark edilmelidir. İşletmeci personel ve müşteri bakımından bizzat işleyişle ilgili bilgilere hakim olmalıdır.
 3. İşletmede çalışan personelin müşteri potansiyeli bakımından sürekli temiz, düzenli, güler yüzlü ve güvenilir yani müşteri odaklı olması gerekir.
 4. Firmamız işletme ve pazarlama yöntemlerini sürekli eğitimle aktarır, işletmeciden de personeline aktarmasını bekler.
 5. İşletme sahibi kendi mağduriyetinde tedarikçi firmayı, marka sahibini mağdur etmemelidir. Profesyonel olarak çözüme kavuşturmada başarı esas olmalıdır. Belinerci Bayilik
 6. Franchise yatırımcımız sistemle rekabet etmemeli ve ödemelerini aksatmamalıdır.

Berlinerci Bayilik Kurulumu

 • Bayilik verildikten sonra açılış kampanyasını yönlendirir, ürün tanıtımı yapmak ve ikram olarak dağıtılmak üzere ücretsiz ürün verir.
 • Dükkanın dekorasyonu deneyimli mimari ekip ile gerçekleştirilir.
 • İsteyen franchise yatırımcılarımız için anahtar teslim mağazalar hazırlıyoruz.
 • Firmamız tarafından sürekli franchise koordinatörünce denetim ve desteklerle işletmenin verimliliğini artırmaya yardımcı olur.
 • Firmamız sürekli reklamlarıyla ve işletmelerinin yaygınlığıyla çiğköftede akla ilk gelen marka olarak satışı artırır.

Belinerci Bayilik Şartları

 1. Franchise bedeli almıyoruz. Herhangi bir bedel ödemeden bayimiz olabilirsiniz.
 2. Tek prosedürümüz franchise sözleşmemizdir. Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir. İşletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendiriyoruz.
 3. Ulusal - yerel basın kuruluşları veya yazılı - görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.
 4. Türkiye geneli fiyat politikamız sabittir. Avrupa standartlarında üretim yapmaktayız. Ürünümüz tescilli ve onaylıdır.
 5. Ürünümüzün satış ve sevkiyatı barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle üretilmektedir.
 6. Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörümüz tarafından teknik destek alacaksınız.
 7. Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz. Yatırım yapan kişi şubeyi kendi imkanlarıyla yaptırmak isterse standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yaptırabilir. Açılışlarda ikram olarak dağıtılmak üzere bedelsiz ürün verilir. İsteyen franchise yatırımcılarımız için anahtar teslim mağazalar hazırlayabiliyoruz. İşletme personeli için kendi bünyemizde uygulamalı gerekli eğitimi veriyoruz.