Balon Satiş

İstanbul'da Balon İmalatı-Üretimi Ve Baskılı Balon İmalatı Gerçekleştirmekte Olan Kurumsal Yapıda Üretici Firma.

BALON SATIŞ Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

BALON SATIŞ Bayilik Şartları

Minimum Alım 1 Koli (50poşet) Olmalıdır.
Sitemiz üzerinden Sipariş Sağlanılmalıdır.

BALON SATIŞ Bayilik Açıklaması

Tarihçe / Üretim Kapasitesi

 

Balonsatis.Com, Nisan 2016’da Kuruldu.Teknolojiye uygun şekilde dizayn edilmiş balon imalat ve baskılı balon makine parkuruyla, ürün kalitesi ve zamanında teslimat prensiplerinden hiç ödünç vermemektedir. “Müşteri Memnuniyeti” İlkesiyle sektördeki konumunu almıştır.

 

 

Teknoloji ve Standartlara Uygun Üretim

 

Avrupa Standartlarına uygun kalitemiz ile çeşitli ebatlarda lateks balon üretimi sağlamaktayız. Fabrikamızda bulunan makine parkurları mühendislerimiz tarafından dizayn edilmekte olup, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanıp ileriye dönük çalışma politikaları üretiyoruz. Serigrafi alanındaki çalışmalarımız sayesinde beş renk baskıyı ve çepeçevre baskı sistemini bünyemize ekledik.

 

12inc iç mekan balonu, 12inc dış mekan balonu, 12inc metalik balon, 12inc kalp balon ve Punch balon üretimlerini tek bir çatı altında toplayıp Avrupa Standartları çerçevesinde lateks balon imalatı sağlamaktayız. 10 milyon adet aylık üretim, 6 milyon adetlik balona baskı kapasitesine sahibiz. Türkiye’de beş renk baskı ve çepeçevre baskı alanında teknolojinin en son imkanlarını bünyesinde sağlayan firmalardan bir tanesiyiz.

 

balonsatis.com’un kendi bünyesinde bulunan araştırma-geliştirme ve AR-GE Ekibi sayesinde sektörü yakından takip edip talepleri daha kısa süre içerisinde tedarik etmeyi kendimize ilke edinmiş bulunuyoruz. İmalatını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin Sağlık Bakanlığı tarafından ve gerekli belgeler dahilinde doğrulayabilirsiniz. Sıklıkla güncellediğimiz Nitrozamine testleri sayesinde protein alerjisi olarak bilinen rahatsızlığı engellemek amacıyla; standartların çok altında üretim sağlıyoruz.

 

Satış Politikası

 

Balonsatis.com Türkiye’ye lateks balon imalatı gerçekleştirirken bireysel kullanıcı ile kurumsal kullanıcı arasındaki farklılığı belirli şartlar koşulunda sağlamaktadır. Belirli fiyat politikalarına sahip olan firmamız statülerine uygun iş ortaklığı sağlamakla birlikte ürünlerin satış fiyatlarını pazarlama departmanı tarafından belirlenmektedir.

BALON SATIŞ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç