Ayaz Pastanesi Bayilik

Ayaz Pastanesi Bayilik Hakkında : Ayaz Pastaneleri, kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır. Ayaz Pastaneleri ekibi; açılış öncesi ve sonrasında şubenizin başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için destek araçları sunacaktır. Ayaz Pastaneleri eğitim programı, ürünlerimizin kalite düzeyi ve istikrarı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak ve şube yönetimi hakkında sizi donatacaktır.Ayaz Pastane Bayilik ve Bayilik Başvurusu  

bayilik mekan ve mimari

Ayaz Pastaneleri franchise departmanı, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışacaktır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, lokasyona giderek Ayaz Pastaneleri konseptini baz alalarak projelendirme çalışmasını yapacaktır.

İşyeri mekanı olarak

yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler, süpermarketler, sinema, dershane, okulların yoğun olduğu bölgelerde konumlanmalıdır. İş yeri giriş katı olmalı; mutfak, depolar ve oturma alanı için minimum 40 m2 kapalı alan gerekmektedir.Ön cephe genişliğinin minimum 6 metre olması tercih edilmektedir.

Ayaz Pastanesi bayilik pazarlama ve iletişim

Size bulunduğunuz piyasada en uygun olan yapıyı benimsemeniz için esneklik sağlayan ve destek araçlarını içeren tam bir paket sunulacaktır. Bu paket dâhilinde, açılışta verilecek geniş çaplı destek, yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve diğer pazarlama fikirleri yer alacaktır. Ayrıca, medya ilişkileri faaliyetlerini, halkla ilişkiler programlarını ve sponsorluk fırsatlarını da desteklemekteyiz.

Ayaz Pastanesi Bayilik Destekleri

Ayaz Pastaneleri; şubenin hazır hale getirilip açılmasından itibaren,lisans süresi boyunca yoğun olarak operasyon, personel eğitimi, insan kaynakları, mali işler, reklam ve pazarlama, satın alma ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme hizmetleri, lojistik ve teknik destek vermektedir.

Ayaz Pastanesi Bayilik Başvurusu

Ayaz Pastanesi Bayilik Başvurusu yapmak istiyorsanız yada Ayaz Pastanesi Bayilik, Ayaz Pastanesi Bayilik Şartları Hakkında ek bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız; (262) 311 23 20 numaralı telefondan Franchising Departmanı'nı arayabilirsiniz. Ayaz Pastaneleri ailesinin üyesi olmak için gerekli niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, web sayfamızdaki Ayaz Pastanesi Bayilik Başvuru Formunu doldurup bize göndermeniz; başarılı bir geleceğe adım atmanızda yeterli olacaktır.

Ayaz Pastanesi Bayilik Süreci

  1. Başvuru: Başvuran kişi iş tecrübeleri ve kişisel referanslarının yer alacağı formu internet üzerinden doldurur.
  2. Ön Görüşme: Başvuru yapan adaylarımızdan profili uygun olanlar ön görüşme için genel merkeze davet edilir.
  3. İş Planı ve Marka Sunumu: Markamızı tanıtan ve franchise işleyişini anlatan kısa ve öz bir sunum yapılır. İş akış planı franchise adayına anlatılır.
  4. Yer-Lokasyon Seçimi: Adayın franchise olmak istediği bölge ve şehir için uygunluk kriterleri araştırılır ve onaylanır.
  5. Sözleşme: Yönetim tarafından onaylanan aday ve lokasyon için franchise sözleşmesi imzalanır.
  6. İnşaat ve Mimari Dekorasyon: Mağaza için en uygun dekorasyon alternatifi çıkarılarak süreç başlatılır.
  7. Eğitim ve Oryantasyon: Aday Yönetimin uygun gördüğü bir mağazada eğitim sürecine başlar.
  8. Açılış