Avantajkart

Avantajkart Firmaların Üye Işyeri Olarak Sisteme Dahil Oldukları Bir Platformdur. Firmalar Üye Işyeri Olarak Hem Sistemdeki Tüm Müşterilere Ulaşırlar, Hemde Çok Yüksek Kurulum Maliyetleri Gerektiren..

AVANTAJKART Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

AVANTAJKART Bayilik Şartları

Bölgesine Hakim
Pazarlama Ve İkna Kabiliyeti Yüksek
Etik Değerlere önem Veren

AVANTAJKART Bayilik Açıklaması

AVANTAJKART Firmaların gelişen piyasalarda rakiplerinden ayrışarak farklılık yaratmak, marka kalitesini ve kazançlarını arttırmak için geliştirilmiş bir sadakat kart sistemidir. Tüm altyapısı hazır bir sistemdir. Size sadece bölge-ilçe bayiliği alarak tüm sektörlerden firmaların sisteme üyeliklerini gerçekleştirmek ve yapılan bu üyeliklerden kazanç elde etmek kalıyor.

Bu sistemle sadece büyük firmaların sahip olabildiği kurulum maliyetleri çok yüksek indirim kartı sistemini firmaların artık kendilerine özel ve çok uygun fiyatlarla sahip olabildiği bir sistem haline getirdik. Ayrıca sistemde tüm üye firmalar birbirleriyle işbirliği içerisinde karlılıklarını arttırırken marka kalitelerini yükseltiyor. Tüm ticareti bölgedeki üye işyerleri arasında döndürerek hem müşterilere hemde üye işyerlerine avantajlar sunuyoruz. 

AVANTAJKART Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç