Ats Yazılım

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Sektörel yazılım bayiliği

Ats Yazılım Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ats Yazılım Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Başarı dolu 19 yılda bizimle olan tüm değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler!
Sizden aldığımız güç ve sorumlulukla büyümeye devam ediyoruz.
 
 ATS YAZILIM A.Ş. internet ve yazılım sektöründe 1998 yılından beri hizmet vermektedir. 19 yıllık geçmişinde müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen ATS YAZILIM A.Ş. profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki birçok seçkin firmaya yazılım altyapısı konusunda destek vermiş ve projeler üreterek katma değer sağlamıştır.

Özel yazılım geliştirme üzerine faaliyetini sürdürmekte olan ATS YAZILIM A.Ş. çözüm ortağı olduğu firmalarının ar-ge (araştırma-geliştirme) çalışmalarını 19 yıllık bilgi birikimini harmanlayarak, kendi öz kaynaklarını kullanarak, deneyimli - profesyonel - dinamik kadrosu ve teknolojik altyapısıyla sağlar. ATS YAZILIM A.Ş. işte bu nedenle güvenilir projelere imza atmış ve Türkiye’nin önde gelen markalarının tercihi olmuştur.

Yazılım alanında deneyimli ve profesyonel kadrosuyla alternatifli paketler ve çözümler sunan ATS YAZILIM A.Ş. gelişen teknolojileri sizin için takip ederek yeni proje ve yazılım çözümleriyle müşterilerine daima en yeniyi ve en iyiyi sunmak için çalışır.

Ats Yazılım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR