Atom Tost

Fast Food Sektöründe Tamamen Türk Damak Tadına Uygun Olan Ürünleri Ile Faaliyet Gösteren Marka Bayilik Vererek Büyümeye Devam Etmektedir.

Atom Tost Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Atom Tost bayilik bütçesi bulunan lokasyona ve ürün çeşitliliğine göre değişmektedir.

Atom Tost Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Atom Tost Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
İşlek Caddelerde Restoran İçin Dükkan Temin Etmek
Müşteri Memnuniyetini önceliklendirmek
Girişimci Bir Ruhla Faaliyet Göstermek

Atom Tost Bayilik Açıklaması

Atom Tost Bayilik 

Atom Tost fast food sektörü içerisinde yüzde yüz Türk damak tadına göre hazırlanmış ürünleri ile hizmet vermektedir. Hijyen, lezzet, özgün tatlar ve uygun fiyatlar markanın öncelikleri arasında başı çekmektedir. Yerli marka kimliği ile tüketicilerin beğenisine hitap etmekte çok iddialı olan marka, sağlıklı bir yaşam stilinin oluşmasına katkıda bulunmak konusunda da iddialı olduğunu göstermektedir. Profesyonel yönetim ilkelerini benimseyen Atom Tost ciro bakımından en büyük yerli fast food zinciri olmak için fast food sektörü bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Konseptini yere tatlılarla da zenginleştiren ve ürün çeşitliliğini artıran marka, yurtdışında da şubeler açarak büyüme hedeflerini gerçekleştirmek yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Atom Tost Bayilik Şartları

Atom Tost Bayilik alan girişimcilerin lokasyon seçimini dikkatle irdelemektedir. Potansiyeli olan alanların tercih edilmesi bayilerin kazançlarını artırmalarında da etkili olmaktadır. Markanın franchise giriş bedeli ile ilgili olarak, firmadan detaylı bilgi almak mümkündür. Atom Tost’un bayilerinden net ciro üzerinden KDV hariç %5 aylık sürekli franchise ödemesi aldığı da bilinmektedir. Firmanın bayilik yatırım bedeli seçilen lokasyon, mağaza büyüklüğü ve ürün çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir. Atom Tost bayilik almak isteyen girişimciler firmanın internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilmektedir.

Atom Tost Bayilik Avantajları

Atom Tost bayilikalmak isteyen girişimcilerine sunduğu düşük yatırım ve işletme maliyeti ile Türkiye’de faaliyet göstermekte olan uluslararası fast food zincirlerine göre büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ürünlerin hazırlanması, saklanması ve sunumu aşamalarında tada, temizliğe ve hijyen koşullarına maksimum özen gösterilmesi markanın sadık bir müşteri kitlesine sahip olmasındaki en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Atom Tost bayilik alan girişimciler her noktada aynı ürün çeşitlerinin yer almasının, Atom Tost standartlarının ve ortak prosedürlerin uygulanmasının olumlu etkilerinden yararlanmaktadır. Firma konseptini düşük cirolarda da karlı olmayı sağlayacak şekilde düzenlemektedir. Düşük işletme giderleri, ürünlerin kolay hazırlanması ve az sayıda personel ile işin aksaksız yürütülebilmesi gibi avantajlar Atom Tost bayilik almak isteyen girişimcilerin dikkatini çekmektedir.

Atom Tost Bayilik Destekleri

Atom Tost bayilik alan girişimcilerine potansiyeli güçlü olan bölgelerin seçilmesi konusunda destek olmaktadır. Marka ve ürün bilinirliğinin gelişmesi yönündeki çalışmalar ile bayiler desteklenmekte ve geniş bir müşteri kitlesine ulaşmaları sağlanmaktadır. Markanın kendine özgü mimari projeleri bayilerde uygulanmakta, tüketicilerin göz zevkine de hitap eden bir trend yaratılmaktadır. Tedarikçiler ile yapılan uzun süreli stratejik ortaklıklar Atom Tost bayilik alan girişimcilere alım avantajı, standardizasyon avantajı, reklam avantajı, düşük maliyet avantajı ve yüksek envanter randımanı sağlamaktadır. Tedarikçilerden sağlanan sponsorluk gelirleri sayesinde hem sistemin karlılığı artırılmakta hem de pazarlama faaliyetleri daha etkin bir şekilde yönetilmektedir. Kurulan bilgisayar alt yapısı sayesinde kar-zarar hesaplarının titizlikle denetlenebilmesi, Atom Tost’un bayilik altyapısının en güçlü yönleri arasında yer almaktadır.

Atom Tost markalaşmasürecinin gerektirdiği tüm pazarlama faaliyetlerinden yararlanmakta ve müşteri kitlesini genişletmek için bayilik vermeye devam etmektedir. Siz de sunduğu lezzet ve çeşitliliğin yanı sıra tostunu kendin yarat konsepti ile de dikkat çeken Atom Tost bayilik alarak tüketicilerin tercih ettiği bir marka ile işbirliği yapmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Atom Tost Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR