Atak Kargo

Atak Kargo Bayilik Açıklaması

Atak Kargo Bayilik Hakkında : 1996 senesinde faaliyete geçen Atak Dağıtım ve Taşımacılık Dış Tic.ltd.Şti. kısa zaman içinde dünyanın önde gelen uluslar arası firmalarına farkını hissettirerek hizmet vermeye, müşterisine göre esneyebilen hizmet anlayışıyla tüm sektöre farkını göstermeye başlamıştır. Müşteri odaklı çalışma prensibi ile Hizmet Kalitesi temellerini oluşturmuş olan firmamız vermiş olduğu çok çeşitli hizmetlerle müşterilerinin memnuniyetini üst seviyelerde tutmayı, müşterisine maksimum faydayı sağlamayı başarmıştır. 

Atak Kargo Bayilik Birçok kargo firmasının vermiş olduğu kapsamlı hizmetlerin bir noktadan sonra aksamaya başladığı günümüzde, sektördeki sistemlerin arasında butik firma olma özelliği ile parlayan firmamız, en erken teslimatlarla en geç alımlarla masadan masaya ve sloganında da olduğu gibi tam zamanında kargo teslimleriyle müşteri beklentilerine cevap verebilmiş olmaktan, müşterilerinin yüzünü güldürmüş olmaktan gurur duymaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz mesai saati, resmi tatil gibi kavramlarla sınırlandırılmamış olup sizden gelecek talepler doğrultusunda şekillenmektedir. Bu durumda bizlere ulaşıp istemiş olduğunuz hizmeti tarif etmeniz yeterli olacaktır. 

Atak Kargo BayilikHali hazırda vermiş olduğumuz hizmetler kargo, aynı gün İstanbul İzmir Ankara teslimatları, dağıtım,paketleme,depolama,kurye,özel kurye,uçucu kurye,lojistik ve bunlara siz değerli müşterilerimizin ekleyeceği hizmetlerdir. Tüm kazancımızı yatırımlara dönüştürerek sizlere ve çalışan personelimize daha büyük daha özel hizmetler vermeyi amaç edinmiş bulunmaktayız.

 

Atak Kargo Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR