Asaf Çiğköfte

Asaf Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Asaf Çiğköfte Bayilik

 Asaf Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Şartları Asaf Çiğköfte Bayilik Hakkında Kısa Açıklama : 2007 Yılında Adıyaman'da Asafoğlu Gıda olarak Sizlere hizmet vermeye başladık. Yerel olarak başta Adıyaman olmak üzere çok sevildik ve tercih sebebi olduk. Bu başarının sevinci ve Gururu ile yerelden çıktık ve artık tüm Türkiye'ye hizmet vermeye, Asaf Çiğköfte'yi Herkese sevdirmeye karar verdik. 

Asaf Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Şartları Sizde ücretsiz Asaf Bayisi olun 200 KG'a kadar bedava CİGKOFTENİZİ ALIN.

Firma ismi: Asaf Çiğköfte ( Adıyaman Saf Çiğköfte ) Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 8 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Asaf Çiğköfte Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Öncelikle Asaf Çiğköfte olarak "Ben bayiniz olmak istiyorum" diyen herkesi Zincirimize kabul etmiyoruz. Çok büyük bir zincir oluşturmak gibi amacımız da yok. Kaliteli Girişimcilerle birlikte kaliteli bir hizmet verme gayesinde ilerledik ve ilerliyoruz. Girişimcilerimizin insan ilişkilerinde başarılı olmasını ve Müşteri memnuniyetine önem verdiğini hissettirmesini ve uygulamasını bekleriz.

Tek şartımız, Bayilerimizin müşterilerine en iyi hizmeti verebilmesi ve Markamıza sahip çıkıp benimsemesidir. Bayilerimizden Marka kullanımı veya Bayilik ücreti talep etmeyiz. Bayilik ücretsiz diye masa sandalye v.b. şeyleri paket halinde Kar ekleyerek satmaya çalışmayız. Biz sizlerden bayilik standartlarını karşılayacak malzemeleri temin etmenizi rica ederiz, ihtiyaç halinde nerelerden temin edebileceğiniz konusunda yönlendiririz. Eksik ekipmanları belli ölçülerle ücretsiz olarak tamamlamanıza yardımcı olabiliriz. Reklam ve tanıtım anlamında da desteklerimiz başlangıçta ve sonrasında sürekli olarak devam edecektir.

 

Asaf Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR