Ares Püskürtme Granit Sistemleri

Ares Püskürtme Granit Sistemleri Bayilik Açıklaması

Ares Püskürtme Granit Sistemleri Bayilik

 Ares Püskürtme Püskürtme Granit SistemleriTüm dünyada yaygın olarak kullanılan, tamamen doğal taş parçacıklarından oluşan, yıllarca bina ile yaşayan, uygulandığı her tüm yüzeylere doğal taş granit etkisini aynen veren. , eps , xps, betopan, sıva ve tüm yüzeylere uygulanabilen tek kaplama malzemesidir. Doğal taş kaplamalara ve boya ürünlerine ucuz alternatif, solmayan, dökülmeyen. Yapılara estetik değer katan. Çok kazançlı püskürtme granit sistemlerinin ana üretici bayi ve alt bayilikler verilecektir. İnşaat sektöründe ısı yalıtım uygulamalarında, otel, avm, konutlarda yapıların iç ve dış yüzeyinde sınırsız renk ve doku seçenekleri ile yurt içi ve yurt dışlı pazarında faaliyette bulana birisiniz.

Ares Yapı yurt içi ve yurt dışındaki engin tecrübesinden faydalanarak markalaşma ve Pazar oluşumunu tamamlamış bu ürünle çok geniş bir pazarda faaliyette bulunarak ana bayilik altında kendi alt bayilerinizi oluşturabilirsiniz. Tamamen yerli ürün olmasının getirmiş olduğu avantajlarla yatırım amortismanı kısa sürede dönüştürebilirsiniz. Ares Yapı üretim, uygulama ve pazarlama çalışmalarını yapmakta, yatırımcının harcamış olduğu bedeli geri alma aşamasına kadar geçen süreçte danışmanlık hizmetini vermektedir.

Ares Püskürtme Granit Sistemleri Bayilik  Şartları

Ares tarafından verilecek olan hizmetlerin genel kapsamı şöyledir.

 • Püskürtme granite ait üretim prosesi ve formülleri
 • Püskürtme granit üretim makineleri (planet mikser ve yatay mikser ,stok tankları ,dolum nozülleri)
 • Püskürtme granit uygulama pistole takımı (ayrıca pistole seri imalatı)
 • Stiker (bant)derz kesim makinesi ve imalat yöntemleri
 • Üretim yapacak personelin eğitimi
 • Uygulama personelinin eğitilmesi
 • Pazarlama personelinin eğitilmesi
 • Yurt içi yurt dışı bayilik sistemin geliştirilmesi alt bayiliklerin oluşturulması
 • Markalaşma çalışmaları kapsamında, ambalaj, web, katalog, numuleri
 • Bir adet merkez adet showromm tasarımı.
 • Ana üretici bayi için alt bayi çalışmaları
 • 10 farklı alan adı

İşletme sistemi; ortak bilgi işletim sistemi ya da bir başka deyişle kurumsal kaynak planlaması ( epr enterprise resource planning) üretim, stok, maliyet, sevkiyat ve muhasebe işlemlerinin tamamı tek bir sistemle kurgulanması hizmeti de verilecektir. Türkiye doğal taş kaynakları konusunda sahip olduğu potansiyel ile dünya pazarında rakipsizdir. Hammadde ve mikron ize taşlar konusunda tedarikinde sınırsız kaynaklara sahip olup. Üretim de kullanılan ürünlerin hiç birinde temrin sıkıntısı yoktur. Ön görülen işletme modelinde kullanılan tüm cihazlar TSE garantisinde olup. Günlük üretim kapasitesi 15 ton ortalama 4500 m2 dir. Yukarıda bahse konu hizmetleri ana bayilik tamamı 350.00,00 TL Bayilik için gereken bedel 25.000,00 TL dir Bayilik Destekleri : Ares tarafından verilecek olan hizmetlerin genel kapsamı şöyledir.

Püskürtme granite ait üretim prosesi ve formülleri Püskürtme granit üretim makineleri (planet mikser ve yatay mikser ,stok tankları ,dolum nozülleri) Püskürtme granit uygulama pistole takımı (ayrıca pistole seri imalatı) Stiker (bant)derz kesim makinesi ve imalat yöntemleri Üretim yapacak personelin eğitimi Uygulama personelinin eğitilmesi Pazarlama personelinin eğitilmesi Yurt içi yurt dışı bayilik sistemin geliştirilmesi alt bayiliklerin oluşturulması Markalaşma çalışmaları kapsamında, ambalaj, web, katalog, numuleri Bir adet merkez adet showromm tasarımı. Ana üretici bayi için alt bayi çalışmaları 10 farklı alan adı İşletme sistemi; ortak bilgi işletim sistemi ya da bir başka deyişle kurumsal kaynak planlaması ( epr enterprise resource planning) üretim, stok, maliyet, sevkiyat ve muhasebe işlemlerinin tamamı tek bir sistemle kurgulanması hizmeti de verilecektir. Türkiye doğal taş kaynakları konusunda sahip olduğu potansiyel ile dünya pazarında rakipsizdir. Hammadde ve mikron ize taşlar konusunda tedarikinde sınırsız kaynaklara sahip olup. Üretim de kullanılan ürünlerin hiç birinde temrin sıkıntısı yoktur. Ön görülen işletme modelinde kullanılan tüm cihazlar TSE garantisinde olup. Günlük üretim kapasitesi 15 ton ortalama 4500 m2 dir. 

Yukarıda bahse konu hizmetleri ana bayilik tamamı 350.00,00 TL Bayilik için gereken bedel 25.000,00 TL dir

Bayilik Yatırım Maliyeti : 350.00,00 TL

Ares Püskürtme Granit Sistemleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR