Arc Group

Arc Group Bayilik Açıklaması

Arc Group Türkiye

Firma İsmi : ARC GROUP TÜRKİYE Bayilik Kategorisi : EMLAK Kuruluş Yılı : 2002Bayi Sayısı : 3 Firma Tanıtımı : HİZMETLERİMİZ  Arc Group Türkiye SATIŞ ORGANİZASYONU :Projenin tüm özellikleri ve yapılan pazarlama çalışmaları göz önüne alınarak en uygun satış yöntemi belirlenir. Projenin en avantajlı noktalarının vurgulandığı ve projeyi müşteri hedef kitlesine en iyi şekilde anlatan sunum dosyalarının ve sunum boardlarının hazırlanması sağlanır. Amaç Satış Ekibinin projeyi hazırlanan bu sunumlar üzerinden en doğru şekilde tanıtmasıdır.

Satış Ofisi tüm bu organizasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağlayacak, müşteri üzerinde pozitif bir etki bırakacak ve projeyi doğru temsil edecek şekilde düzenlenir. Projenin satışını üstlenecek Satış Ekibi, hayat görüşleri ve hayat standartları hedef müşteri kitlesi ile örtüşen, eğitimli ve konusunda uzman, dinamik profesyonellerden oluşmaktadır.

PROJE PAZARLAMA ARC GROUP tek yetkili olarak temsil ettiği projelerin pazarlama stratejisinin belirlenmesini, geliştirilmesini ve bu stratejilerin uygulanmasını üstlenmektedir. Pazarlama stratejisi, gayrimenkulün piyasadaki konumunun saptanmasını, pazarlama planının geliştirilmesini ve bu aşamada projeye özgü kullanılacak araçların tasarım ve üretimini kapsamaktadır.

Projelerin Pazarlama Stratejileri belirlenirken 'Gerilla Pazarlaması' gibi özel tekniklerden de faydalanılmaktadır. Ayrıca aktif pazarlamaya başlandığı zaman projenin medya planlamaları, medya ilişkileri ve halkla ilişkiler çalışmaları uzman kadromuz danışmanlığında yürütülmektedir. Bu aşamada projenin özelliklerine göre belirlenen müşteri hedef kitlesine ulaşmak ARC GROUP un verdiği hizmetler arasındadır. 

PROJE YÖNETİMİ ARC GROUP; yatırımcının arsa seçiminden başlayarak, en uygun fonksiyonun ve konumun belirlenmesi, konseptin oturtulması, projenin geliştirilmesi, inşaat maliyetlerinin analizi, satış ve pazarlama hizmetlerinin organizasyonu ve medya planlaması süreçlerinde projenin en başından en sonuna kadar, en doğru şekilde yönetilmesini sağlar.

Temsilciliği yapılan kurum ya da kişilerin yeni gayrimenkul kiralama ve alımlarında; onların ihtiyaçlarının belirlenmesi, onlara uygun gayrimenkullerin araştırılması ve değerlendirilmesi, mal sahipleriyle olan görüşmeler, hukuki değerlendirmeler ve kontrat aşamalarını organize eder. 

ARC GROUP; ayrıca kullanıcının isteğine uygun proje geliştirir. Bu hizmeti, bir yatırımcının kullanıcı kurumun istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak bina inşa etme sürecini kapsamaktadır. Kullanıcı binayı kiralama, satın alma ya da ikisinin kombinasyonu şeklinde gerçekleştirebilir. Kurumsal şirketler artık kendi ihtiyaçlarına özel tasarlanmış binalarda yerleşerek verimliliklerini artırabilmeyi hedeflemektedir.

Arc Group Türkiye Emlak Bayilik Bilgileri

SATIŞ ve GERİ KİRALAMA MODELİ olarak isimlendirilen; kurum ya da kişilerin mal sahibi oldukları ve kullanmaya devam etmek istedikleri gayrimenkullerini yatırımcılara satıp, zaten kullanmakta oldukları gayrimenkullerde uzun süreli ve teminatlı kontratlarla kiracılığa devam ettikleri modelde de kullanıcı ve yatırımcılara hizmet vermektedir. Bu modelde satıştan sonra kiracı olan eski mal sahibi kurumuna ciddi bir nakit girdisi sağlarken, yatırımcıda getirisi belli olan iyi bir yatırım yapmış olmaktadır.

EKSPERTİZ (GAYRİMENKUL DEĞERLEME) Her türlü yatırım kararında en önemli nokta bir mülkün gerçek değerinin belirlenmesidir. Bu nedenle ARC GROUP; konularında uzman çözüm ortaklarıyla birlikte dünyada kabul gören son Teknikleri kullanarak gayrimenkulleriniz için emlak expertiz (değerleme) raporlarını hazırlamaktadır. HEDEF KİTLEMİZ Sınırlarını kaldıran dünyamızın ekonomik gelişimine taşınmaz yatırımları ile hız kazandıracağına inanan, profesy 

Bayilik Şartları : Minimum 30 m2 dükkan veya daire olması, her franchise ofiste wc olması, mutlaka ön ofis olması (ARC GROUP tabelasının gözükebilmesi), Kolay ulaşılabilen, düz ayak giriş veya birinci-ikinci kat seviyesinde ofis alanları tercih edilmektedir. Ofislerin ARC GROUP kurumsal kimlik standartlarına uygun olarak dekore edilmesinin yanında gayrimenkul danışmanları çalışma alanı, toplantı salonu ve Broker odası gibi alanların bulunması öncelikle tercih edilmektedir

Bayilik Destekleri : SAĞLADIĞIMIZ AVANTAJLAR

1) Eğitim Desteği: Broker, gayrimenkul danışmanı ve ofis asistanlarına ücretsiz olarak konunun uzmanları tarafından pazarlama, yetki sözleşmesi imzalama, zaman yönetimi, afiş bağlantısı yapma teknikleri, ARC GROUP TÜRKİYE sistemi hakkında özel eğitim, iletişim müşteri hizmetleri, internet kullanımı alanlarında bölge veya genel müdürlüğümüzde birebir verilecektir.

2) İnsan Kaynakları Desteği: Ofislerde görev alacak gayrimenkul danışmanlarının seçiminde insan kaynakları desteği (gayrimenkul danışmanı adaylarına ulaşılması ARC GROUP TÜRKİYE sisteminin kendilerine anlatılmasından sonra ihtiyacı olan franchısıng ofislerine yönlendirilmesi) 

Bayilik Yatırım Maliyeti : 5.000 TL

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

 

Arc Group Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR