Aquazemin 3D

Aquazemin 3D Bayilik Açıklaması

Aquazemin 3D Bayilik

Aquazemin 3D Bayilik Hakkında : Aquazemin firması; Dekoratif 3D Zemin, Taş Zemin, Gergi Tavan, Özel Volkanik Zemin konularında proje ve uygulama yapan mimarlık merkezidir. Merkezimiz bünyesinde bulunan profesyonel ekibimiz ile müşterilerilerimize etkin ve kaliteli çözümler üreterek, tasarlanan projeye uygun olarak uygulamalar yapmaktadır. 

Aquazemin 3D Bayilik ve Bayilik Şartları Görev ve sorumluluk bilinci içerisinde tüm işlerini doğru ve zamanında yerine getirmiş ve müşteri memnuniyetini kendisine ana hedef edinmiştir. DOĞRU İLETİŞİM’e önem veriyoruz, sağlıklı ve kaliteli iletişim ile müşterilerimizi anlıyor ve beklentilerini karşılıyoruz. KALİTELİ HİZMET’i sağlamak ancak kaliteli personel ve alt yapı ile olduğunun bilinci içerisinde daima sizlerin yanındayız. SÜREKLİ ve ZAMANINDA HİZMET; projelerimizde yer keşfinden imalata kadar olan tüm aşamalarda müşterimizle olan ilişkilerimiz planlıyor ve hayata geçiriyoruz. UZUN SÜRELİ DOSTLUK; Şu anı değil, uzun süreli bir ilişkiyi hedeflemekteyiz. 

Firma ismi: AQUAZEMİN 3 BOYUT ZEMİN

Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Bölge Koruması

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2

Aquazemin 3D Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Eğitim ve gerekli bilgi desteği iller bazında tek bayilik verilecektir. 1 defaya mahsus 15.000TL ücret eğitim sonrası showroom için destek.

 

Aquazemin 3D Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR