Aloses

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
İletişim Hizmetleri Bayilikleri

Aloses Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Aloses Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile yetkilendirilerek telekomünikasyon alanında alternatif telekom operatörü olarak

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile yetkilendirilerek telekomünikasyon alanında alternatif telekom operatörü olarak faaliyet gösteren ALOSES TELEKOM, 0850 konumdan bağımsız ve 0212,0224 gibi coğrafi numara tahsisi, numara taşıma hizmeti, sanal santral hizmeti, toplu sms,s esli mesaj, callshop, ip santral kurulumu, arama kartı (HALLO) gibi birçok hizmeti tek panelde birleştirerek abonelerine hizmet vermektedir.

Sektörün en büyük sorunu olan hizmette devamlılık ve hizmet sonrası destek konularındaki eksiklikleri fark eden ve bu konuda alternatif çözümler sunan şirketimiz, donanımlı alt yapısıyla sistemlerini yedekli olarak kurmuş bir operatör olarak kesintisiz hizmet anlayışıyla bir çok kurum ve kuruluşlara STH ve toplu SMS hizmeti vermek suretiyle sektörün önde gelen alternatif telekom operatörleri arasında yerini almıştır.

Çağımızın iletişim çağı olması sebebiyle sektörün geleceğini önceden görerek bu alanda ürün yelpazesini geniş tutmayı hedef alan firmamız, yurt dışından ithal ettiği ip santrallerin satış, kurulum ve satış sonrası teknik desteğini vererek, bayi ve çözüm ortaklarıyla beraber müşterek hareket etmeyi ve paylaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Firmamız 7/24 müşteri hizmetleri hattı ile, satış ve satış sonrası destek ve kesintisiz hizmet sağlamak üzere müşteri temsilcisi, bayi ve çözüm ortakları arasında etkin bir iletişim ve geri bildirim sistemi kurmuştur.

ALOSES TELEKOM olarak insana ve emeğe değer veren, güven ve kalite odaklı çalışan, teknolojiyi sürekli takip edip, müşterilere özel çözümler sunan, tecrübeli, genç ve dinamik bir ekiple hizmetlerine devam etmektedir

CALLSHOP NEDİR

Call Shop'lar, minimum bir, maksimum 8 kabine kadar, şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve mobil hatlarla internet üzerinden ekonomik ve kaliteli konuşma hizmeti sağlayan yeni bir iş modelidir.

Sistem tamamen internet üzerinden çalışmakta olup, ayrıca telefon hattına ihtiyaç yoktur.

Callshop cihazını mevcut ADSL internet modemlerine veya internet çoğaltıcı swithce takılması ve bilgisayara Aloses Callshop programının kurulması yeterlidir.

Özellikle uluslararası görüşmelerinin pahalı olması nedeniyle göçmenlerin ve yabancıların yaşadıgı yerleşim yerleri ve turizm bölgeleri callshop için en uygun yerlerdir. Müşterilerin ulaşabileceği ve rahat telefon görüşmesi yapabileceği internet bağlantısı olan her işyerine Aloses callshop sistemi kurulabilir. Hiçbir altyapı yatırımı yapmadan siz de müşterilerinize daha ucuz görüşme yapma imkanını sağlayabilir ve yaptıkları her görüşmeden siz de para kazanabilirsiniz

Aloses Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR