Alkan Yapı Tasarım

Alkan Yapı Tasarım Bayilik Açıklaması

Alkan Yapı Tasarım Bayilik

Alkan Yapı Tasarım Bayilik Hakkında : BALIKESİR EDREMİT DE GENÇ VE DİNAMİK KADROMUZLA YENİLİKÇİ VE KALİTE ANLAYIŞIMIZLA YENİ KURULMUŞ OLAN FİRMAMIZA GENÇ DİNAMİK YATIRIMCI ARKADAŞLARIMIZI DAVET EDİYORUZ % 100 KARLI TEK SEKTÖR OLAN MOBİLYA SEKTÖRÜNDE BİRLİKTE EL ELE BÜYÜMEYE VAR MISINIZ ? 

Alkan Yapı Tasarım Bayilik ve Bayilik Şartları Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır. 

 Alkan Yapı Tasarım Bayilik ve Bayilik Şartları Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir. Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız. 

FİRMA İSMİ: ALKAN YAPI TASARIM 

BAYİLİK KATEGORİSİ: MUTFAK DOLABI BANYO DOLABI KAP MOBİLYA 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 2

Alkan Yapı Tasarım Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: BAYİLİK ŞARTLARININ TELEFON İLE GÖRÜŞÜLMELİ AMA KISACA İLK OLARAK 50.000,00 TL (ELLİ BİN TL) NAKİT ALIYORUZ EN AZ 70 METRE KARE OLACAK OLAN TEŞİRİNİZE GEREKLİ YATIRIMLAR YAPILMASI, DAHA SONRA İLK ETAPDA KARŞILIĞI OLAN 3 AYLIK 100.000,00 TL (YÜZ BİN TL) ÇEK ALINMASI VE MALZEME TEMİNİ YAPILMASI MÜŞTERİLERİMİZE MADDİ DURUMLARINA GÖRE YARDIM YAPILACAKTIR. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ.

 

Alkan Yapı Tasarım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR