Albax Group

Albax Group Almanya'nın Dorsten Şehrinde Kurulmuştur.başlıca Faaliyet Alanları İthalat-İhracat,iptv-Ott & Hotel Tv Sistemleri,tv Produksiyon,the Daily Cofee Zincirleri Işletmesidir.

ALBAX GROUP Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Bayilik ve franchise uygulamamızda sadece lisans bedeli alıyoruz. Dekorasyon konsepti (bizim knseptimize uyması koşuluyla) ve iş makinelerini tercihlerini yatırımcıya bırakıyoruz. Reklam katkı payı veya satıştan kar payı almıyoruz.

ALBAX GROUP Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ALBAX GROUP Bayilik Şartları

Dükkan Tasarım Konseptimize Uyulması

ALBAX GROUP Bayilik Açıklaması

The Daily Coffee Avrupa'nın en lezzetli kahvesi sloganlarıyla hareket etmektedir.Türkiye'de kahve içmenin,bistrolarda kaliteli zaman geçirmenin çok da özel bişey olmadığını fiyat/kalite bareminde herkesin bundan faydalanabileceği bir algıyı oluşturmak üzere burdayız.

İstiyoruz ki her genç,her çalışan,her yaşta insan gelip bizim The Daily Coffee mizde bilgisayarınla ilgilensin,özel yada iş görüşmelerinde burda zaman geçirsin.

Biz 7 den 70 e herkese enfes,taze ve ulaşılabilir rakkamlarla kahve sunmaya,muhabbet sunmaya geldik.

Çalışanlarımızın elit olmasından,nezaket,titizlik ve temizlikleriyle iftahar etmek, müşteri hizmet kalitemizi Türkiye'nin 60'lı yıllarındaki pozisyona taşımak arzusundayız.

Sizleride Franchise Bayimiz olarak yanımızda görmek istiyoruz.

Amacımız sizlerden para kazanmak değil, sizleri bölgenizin en kaliteli mekanı haline getirip işinizi baş tacınız yapmanız için var gücümüzle çalışacağız.

ALBAX GROUP Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR