Aktif İleti Bayilik

Aktif İleti Hakkında : Türkiye’nin ilk özel toplu dağıtım firması olarak 1993 yılında kurulduk. Sektöre getirdiğimiz yenilikler ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran bilişim teknolojisine dayalı uygulamalarımızla “saha operasyonları” sektörüne önderlik etmekteyiz. Aktif İleti BayilikUlaştırma Bakanlığı’ndan P2 ve Dekra’dan ISO-9001-2008 sertifikasına sahibiz. Tüm Türkiye’de özel eğitimli ve yüksek teknolojik donanımlı Aktif Saha Elemanları (ASEL) ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre; sahaya bilgi veya fiziki unsurları iletip-dağıtıyor sahadan istenen bilgi veya fiziki unsurları toplayıp-aktarıyoruz. Saha operasyonlarında, mobil internet, uydu ve 3G ile DigiPen gibi yüksek teknolojili ürünleri, fiziki taşımalar için doğaya saygılı elektrikli mopedler ve dizel araçları kullanıyoruz. Merkezden sahaya; sahadan merkeze gerçek zamanlı ve hızlı bilgi akışı sağlıyoruz. Aktif İleti Bayilik Tüm operasyon süreçlerimizde hız, güvenlik ve şeffaflık kavramlarını esas almaktayız. Yapılan işlerin tarih ve saati, işi yapanın beyanına değil; uydudan alınan bilgiye dayanıyor. Aktif Saha Elemanlarının (ASEL) herhangi bir andaki coğrafi konumunu ve o an ne iş yaptığını, müşterimiz de izleyebiliyor. 

Aktif İleti olarak müşterilerimizin iş süreçlerine yüksek katma değer sağlamayı hedefliyoruz. Sahada yapılan işlerin müşteri tarafındaki devamının da en kolay ve düşük maliyetle yapılmasını sağlayacak iş süreçleri tasarlıyoruz. Müşterilerimize, işlerinin takibi amaçlı her türlü bilgisayar arayüzü ve kolaylık sağlıyor ve tüm raporlamaların gerçek zamanlı olarak yapılmasına özen gösteriyoruz. Her müşterimiz için, her an iletişime açık bir müşteri temsilcimiz bulunuyor. Başarı ve gücümüzü acentelerimizden alıyoruz. Franchise sistemi ile bayilik vermekte ve böylece dağıtım ağımızı her geçen gün genişletmekteyiz. Ayrıca operasyonel süreç eğitimi, yerinde eğitim ve pazarlamaya yönelik çalışmalarla acentelerimizi güçlendiriyor, teknik destek, kesintisiz maliyet desteği, A.T.İ.K. (Acele Teslim İletiyle Kazan) gibi ek projelerle onların büyümelerine de katkı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyet ve güvenirliği ile sektördeki öncü ve lider konumumuzu sürdürmeyi, yeni teknolojilerle sürekli olarak alt yapımızı besleyip, dinamik yapımız ve AR-GE çalışmalarımızla birlikte, müşterilerimize beklentilerinden daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz.

Aktif İleti Bayilik Maliyeti Aktif İleti Logitrans Lojistik Ödülü ile Dağıtım Sektörünün lideri seçilirken, Türkiye’nin en büyük 100 Franchise şirketinden biri olarak basında yer aldı. Aktif İleti'nin Bayilik sayısı 250 ve bu yıl 50 bayilik daha vermeyi planlıyor. Aktif İleti Bayisi olmak 2.500 Dolardan başlıyor ve aylık bayilerinden 500 dolar royalty alıyor. Aktif İleti Tüm Türkiye Geneli Bayilik Veriyor.