1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Fast Food
 3. Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte

Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte

Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Fast Food

Hakkımızda

2008 yılında Kumrular sokakta amatör ve heyecanlı bir ruh ile başlayan hikâyemiz bu gün müşterilerimizin lezzetimize ve kalitemize verdiği değer sayesinde 200’den fazla şubesi olan, 500’den fazla kişiye istihdam sağlayan, kurumsal, etkili bir proje haline gelmiştir. Samet Usta ailesi olarak daha başarılı olmanın yolunun, daha fazla çalışmaktan ve daha fazla disiplinden geçtiğinin farkındalığı ile müşterilerimize ve yatırım ortaklarımıza her geçen gün kalitemizin çıtasını daha da yükselterek hizmet verme gayesi içerisindeyiz. Sizleri de yatırım ortağımız olarak görmekten mutluluk duyarız.

 • Helal Belgesi
  Bu standartlara göre, İslami kriterler ve insani gerekler bakımından “uygun” olan her ürün için bir sertifika türü belirlenmekte ve bu hususta gerek üreticinin, gerekse tüketicinin ortak bir zeminde buluşması amaç edinilmektedir. Bilindiği gibi yurt içinde ve yurt dışında gıda alıp satmak gerçekten çok zor koşullarda sağlanmaktadır. Gerek tedarikçiler gerekse son Müslüman müşteri, tükettiği gıdanın HELAL olup olmadığını merak etmekte ve satın alırken helal sertifikası olan ürünleri tercih etmektedir. Yurt dışına gıda ürünleri satan üreticilerin artık karşısına HELAL BELGESİ olması şartı getirilmeye başlanmıştır. Bu belge artık güvenilir Helal Gıda olmanın yanında üreticinin pazarlama metodu olarak ta kullanılmaktadır. Yurt dışından ve yurt içinden gıda alan firmalarda artık üreticinin HELAL BELGESİ olmasını zorunlu koşmaya başlamışlardır.

 

 • İşletme Kayıt Belgesi
  Gıda isletmeleri, isyeri Acma ve çalışma Ruhsatı aranmaksızın İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden IŞLETME KAYIT BELGESI alınması gerekmektedir.

 

 • ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
  Gıda Zincirinde Tüm Kuruluşlar İçin Şartlar, olan ISO 22000 uluslararası bir standardıdır. ISO 22000 belgesi standardının, çeşitli ülkeler tarafından yayınlanmış HACCP standardının yerini alabilecek ve Dünya’da ISO 9001 gibi kabul görebilecek bir standart olması öngörülmektedir. ISO 22000 standardı diger yönetim sistemi standartlarından bağımsız olarak uygulanabildiği gibi diger yönetim sistemleri (ISO 9001 , ISO 14001 gibi) ile birlikte de uygulanabilir.
 1. Çiğ Köfte

Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte Şartlar & Koşullar

 • Gerekli görüşmeler randevu alınarak yüz yüze yapılacaktır.

Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte Fotoğraflar

Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte 0
Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte 1
Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte 2
Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte 3
Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte 4
Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte 5
Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte 6
Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte 7
Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte 8
Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte 9
Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte 10
Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğ Köfte 11

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör