Abamer

ABAMER Bayilik Açıklaması

 

 ABAMER Mental Aritmetik Uzakdoğu kökenli Mental Aritmetik eğitiminin Türk eğitim sistemine uyumlu olmasıyla öğrencilerimizin tam başarılı olması mümkündür. İşte bu düşünceden hareketle ABAMER Mental Aritmetik programı doğdu. Bu program tamamen Türk öğrencileri için dizayn edilmiş ,dökumanları öğrencilerimiz için hazırlanmış abaküs temelli bir zihin geliştirme programıdır. Program emsalleri gibi adaptasyon değil tamamen öğrencilerimize uygun sıfırdan oluşturulmuştur. Programın bu kadar başarılı olmasının sebebi budur.

ABAMER Mental Aritmetik Bayilik Eğer öğrenmeye açık kendinizi geliştirmeyi seviyorsanız. Öğrencilerle ilgilenmeyi ve onlarla zaman geçirmeyi seviyorsanız. Öğretmenlik mesleğini seviyorsanız. Mental Aritmetiği seviyor veya ilgi duyuyorsanız. Kendi işimin başında durup tüm mesaimi kendi işime ayırayım diyorsanız. Zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçiniz. 

ABAMER Mental Aritmetik Bayilik Avantajları

- Bölge koruması.

- Ücretsiz Mental Aritmetik eğitmen eğitimi (eğitimci sertifikası alan eğitmenlerimiz her sene AR-GE birimimizin geliştirdiği programları öğrenebilmek için açılan eğitimlere ücretsiz katılabilme avantajını yakalayabileceklerdir.)

- İyi işleyen ve kazanç getiren bir işletme - Kendi kendinin patronu olma ve kendi gelirini kendinin belirleyebilme imkanı

- İşletme ve personel yönetimi eğitimleri

- Pazarlama eğitimi

- Öğrenmeyi öğrenme eğitimi 

ABAMER Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR