pilavby3boyut cig kofte
cigkeyf bayireklamkendimarka
Ana Sayfa / Bayilik Veren Firmalar / Vestel Bayilik ve Vestel Bayilik Şartları

Vestel Bayilik ve Vestel Bayilik Şartları

Vestel Bayilik

Vestel olarak faaliyetlerimize kuruluş yılımız 1984’te başladık. Zorlu Holding bünyesine katıldığımız 1994 yılından beri ise üretim gücümüzü, ihracatımızı ve sahip olduğumuz pazar payını katlayarak artırmayı sürdürüyoruz.  Bünyemizde yer alan 13’ü yurtiçi 13’ü yurtdışı olmak üzere toplam 26 şirketle, tüm dünyaya tüketici elektroniği, beyaz eşya, bilgi teknolojileri ve dijital alanlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Vestel Bayilik

Vestel bayilik

Vestel bayilik

Sektörümüzde bize ait olan ihracat şampiyonluğunu yıllardır rakiplerimize kaptırmayarak, bugün Türkiye’nin en bilinen ve itibar sahibi 10 markası arasında yer alıyoruz. 13 bini aşkın çalışanımız, 1.050 satış noktamız, 350 satış sonrası merkezimiz ve binlerce yan sanayi çalışanımız sayesinde 30 bin kişiye gelir kaynağı yaratıyoruz.

Çalışmalarımızı “dünya şirketi” olma vizyonuyla sürdürerek, küresel haritaya dağılmış 6 Ar-Ge merkezimizle dünyaya “dost teknoloji”ler geliştiriyor; yenilikçi ve üstün tasarıma sahip ürünlerimizi tam 140 ülkede yüz milyonlarca kullanıcıya ulaştırıyoruz.

Bir günde 76 bin ürün ürün üretme kapasitesine sahip Vestel City, Avrupa’nın tek alan üzerinde kurulu en büyük üretim kompleksi. İki Buzdolabı fabrikası, Titanic büyüklüğünde19 geminin sığacağı genişlikte bir zeminine sahip. Çamaşır ve bulaşık makineleri fabrikası, İstanbul’dan Brüksel’e kadar uzayacak bir yol oluşturmaya yetecek kadar seri üretim yapıyor. Vestel City’nin bu üstünlüğü ile, daha önce Ferrari, Jack Daniel’s, Coca-Cola gibi markaların yer aldığı National Geographic’in Mega Fabrikalar belgesel serisine giren ilk ve tek Türk markası olma gururunu yaşıyoruz.

Ar-Ge’ye ayırdığımız sınırsız bütçe ve 800 kişilik dev Ar-Ge mühendisleri kadromuzla inovasyon anlamında yerli teknolojinin gururu olma başarısına sahibiz. Ayrıca dünyada en çok Ar-Ge harcaması yapan ilk 1000 firma arasında yer alan 3 Türk şirketinden biriyiz.

Markalaşma yolunda attığımız sağlam adımlar sayesinde 2007 yılında devlet destekli markalaşma programı Turquality programına alınan ilk marka olma başarısına kavuştuk.

Dünyanın en büyük OEM (original equipment manufacturer / özgün donanım üreticileri) ve ODM (original design manufacturer / özgün tasarım üreticileri) arasında yer alıyor, AB ülkelerinde satışlarımızı OEM/ODM bazında sürdürüyoruz. Türkiye ve başta Rusya olmak üzere BDT ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da ise kendi markamızla büyüme stratejisini yürütüyoruz.

2006 yılında İskandinav ve Kuzey Avrupa ülkelerinde yüksek bilinirliğe sahip Finlux ve Luxor markalarını satın alarak üretim ve yurtdışı satışlarda pazar atağına geçtik. 2008 yılında ise Avrupa ve Rusya’nın en prestijli beyaz eşya markalarından Vestfrost’u bünyemize kattık.

Alman ekolünün hâkim olduğu ülkelerde yaygın olan Graetz markasının ardından, Telefunken’in de isim hakkını satın alarak İspanya, İtalya ve Portekiz pazarlarına üretim ve satış yapmak için anlaşma imzaladık. 2011 yılında ise beyaz eşyada Avrupalı dört büyük marka Elektra, Servis, New Pol ve Atlantic’i satın alarak üretimimizi bu markalar üzerinden de yoğunlaştırmaya başladık.

Dünya standartlarındaki üretim anlayışımız ve kaliteli ürünlerimizle uluslararası arenada güçlü bir profil çizerek, Deloitte’un ”Tüketici Ürünleri Endüstrisinin Küresel Güçleri 2011” raporunda, “Dünyanın en büyük 250 tüketici ürünü şirketi” arasında yerimizi aldık.

Uzun vadeli, stratejik düşünen ve geleceğe oynayan bir aktör olarak sahip olduğumuz vizyonla sadece ülkemizde değil global arenada da pazarı yönlendiren bir oyuncu olma yönündeki kararlı duruşumuzla dikkat çekiyoruz.

Vestel Bayilik Şartları

Vestel bayilik başvurusu ve bayilik şartları için vestel.com.tr’den iletişim bölümünden bilgi formunu doldurmanız gerekmektedir. Vestel markası Zorlu Grup bünyesindedir ve kendi mağazalarınız içerisinde de Vestel ürünlerini satabilirsiniz.

Terimler

 • vestel bayilik şartları
 • vestel bayilik
 • beyaz eşya bayiliği
 • vestel bayilik başvurusu
 • vestel bayileri
 • beyaz esya bayılıklerı
 • beyaz eşya bayilik
 • beyaz eşya bayiliği almak
 • vestel bayilik alma
 • vestel bayiliği almak istiyorum

bayilik

Sitemiz Bayilik veren firmaların yayınlandığı bir portaldır. Bayilik bilgileri günceldir.

7 Talepler

 1. D.bakir bismil ilçesinde bir vestel bayii açmak ve neyini şartlar istiyorsunuz . Cep 05378400546

 2. Merhabalar ben Adana’nın ceyhan ilçesinden cem çınar.ceyhanda Vestel bayiligi düşünüyorum uygunsa kısa zamanda dönmenizi bekliyorum iyi çalısmalar.

 3. mrb sanlıurfanın sıverek ılcesı bayılık ıstıyorum.sartlarınızı yazarsanız sevınırım

 4. nesrin öğüş

  tuzla aydınlıda bayilik açmayı düşünüyorum şartlarınız hakkında bilgi verirmisiniz

 5. iyi çalışmalar konyanın hüyük ilçesinde bayilik düşünüyorum şartlar nasıldır

 6. bayılık sartlarınız nedır bılgı verırsenız sevınırım..0554 975 57 57

 7. Merhaba ben konya`dan cetin koc konya bolgesi icin vestel bayiligi dusunuyordum sizcede uygunsa en yakin zamanda donmenizi bekliyorum iyicalismalar

Bayilik Talebi

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>