bayi12bayi12 cig kofte
cigkeyf 3boyuttrepas
Ana Sayfa / Bayilik Veren Firmalar / TTnet Bayilik – TTnet Bayilik Alma ve Şartları

TTnet Bayilik – TTnet Bayilik Alma ve Şartları

TTnet Bayilik

TTnet Bayilik Aldığınız zaman internet satışı ve belirlenen kampanyalardaki ürünlerin satışı gibi haklara sahip olursunuz. Ödeme noktasıda olmanızdan dolayı şirketin belirttiği oranlarda ödeme başına komisyonda alıyorsunuz. Aylık internet abonelikleri servisi ve satışı hakkında bilgi sahibi oalcağınız için bu alandaki müşteri yönetiminede hakim olmanız gerekmektedir.

TTnet Bayilik

TTnet Bayilik

TTnet Bayilik Alma

TTNET Anonim Şirketi, Türk Telekom iştiraki olarak 26 Nisan 2006 tarihinde kurulmuş ve 14 Mayıs 2006 tarihinde ‘İnternet Servis Sağlayıcı Lisansı’ alarak faaliyetlerine başlamıştır.

Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan TTNET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahiplenen TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL2-hızlı internet erişimi, WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. TTnet bayilik . Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev’in yanı sıra, Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri de TTNET müşterilerine sunulmaktadır.

İnternet erişim hizmetlerinin yanı sıra TTNET’in katma değerli servisleri arasında milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinleme imkanı sunan TTNET Müzik, online oyun platformu TTNET Oyun, eğitim alanına yeni bir soluk getiren akıllı eğitim destek aracı TTNET Vitamin İlköğretim ve TTNET Vitamin Lise bulunmaktadır. TTNET Güvenlik kapsamında güvenli internet için birçok ürün ve hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır. TTNET İşyerim Paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler geliştirmektedir.

Tek faturada; internet, TV, sabit ve mobil ses hizmetlerini müşterilerine sunan TTNET, Türkiye’de bir “ilk”i daha gerçekleştirerek “dörtlü servis” dönemini başlatan ilk iletişim ve eğlence şirketi olma kimliği kazanmıştır.​​

TTnet Bayilik Bilgileri
Esentepe Mahallesi, Salih Tozan Sokak, Karamancılar İş Merkezi, D Blok, No:16 Şişli 34394 İstanbul
İletişim Bilgileri
Tel: 0 212 306 10 00
Faks: 0 212 306 10 10
Müşteri Hizmetleri: 444 0 375

Terimler

 • ttnet bayi portal
 • ttnet bayiliği nasil alinir
 • ttnet bayilik
 • ttnet bayiliği alma
 • ttnet bayilik almak istiyorum
 • ttnet bayilik sözleşmesi
 • türk telekom bayilik almak istiyorum
 • ttnet bayileri
 • ttnet bayiligi almak
 • ttnet satis bayisi almak

bayilik

Sitemiz Bayilik veren firmaların yayınlandığı bir portaldır. Bayilik bilgileri günceldir.

10 Talepler

 1. Istanbul üsküdar da bayilik açmak istiyorum. Yardımınızı rica ederim.

 2. Gaziantep Burç Mahallesinde bayilik istiyorum bayilik şartlarını bildirirseniz sevinirim 0530 820 7337

 3. 05448944204

 4. 05466029037

 5. Hakanın yerine ben açıklayayım istersen.Bayilik yapabilmek için içeriye 80000 TL’lık teminat mektubu bırakmak zorundasın.Teminat mektuplarını işten birgün ayrıldığında geri alman en az 1 yılını alacak onu da sana söyleyeyim.Dükkanında yapacağın adet bulunduğun yere göre değişir.Sen İstanbul’da İstiklal caddesinde açacağım diyorsan çok güzel adetler elbette yaparsın ama ödeyeceğin kira astronomik olur. Kıyıda köşede bir dükkanda yaparsan da kiran az olur ama iş olmaz.Geçen seneye kadar A tipi bayiliklere aylık 7400 TL civarında destek primi veriliyordu kaldırdılar. Yerine şu anda herkese ödediği kira kadar destek veriliyor.Fatura tahsilatindan 22 kuruş kazanacaksın ki kağıtın masrafı zaten 22 kuruş.Çalıştırdığın personelin maliyeti ise yemeği,maaşı,SSK’sı ile en az 1300 TL.Yani tahsilattan her ay istesen de istemesen de zarar edeceksin.Sana her ay belirli bir adet başvuru getirmen istenecek.Dükkanında yapma olasılığın az olduğundan büyük olasılıkla dışarıdan başvuru satınalman gerekecek ki bunun için kendine bir bayi altyapısı oluşturman ve bir pazarlamacı piyasaya sürmen gerekir.Ortalama bir başvurudan da 20 TL civarı para kazanırsın eğer hedeflerini tutturabilirsen.Eksik evrağa da dikkat etmeni tavsiye ederim çünkü her ay eksik evraktan ceza gelecek ve kafayı yiyeceksin :)

 6. fatih korkmaz

  ttnet bayiliği almak istiyorum bunun hakkında bilgilendirilmek istiyorum konu hakkında bana mail atarsanız sevinirim.

 7. hakan neden böyle bi yazı yazdın acıklayabilirmisin

 8. Aklı Olan Varsa Uzak Dursun Bu Şirketten… Bu İşi Yapana Kadar Gidin Limon Satın Daha İyi…

 9. Ttnet alt bayi olmak isteyenlere veya satış temsilcisi olmak isteyenlere bayilikler veriyoruz.

  Detaylı bilgi için mail atabilirsiniz..

  mahmutgorgen@hotmail.com

  http://www.facebook.com/notes/mahmut-g%C3%B6rgen/m-telekom-i%C5%9F-firsati-/514373408616490

  İş ilanımız.

 10. slm.ben ankara dan yazıyorum.tt net e müşteri sözleşmesi yapmak ıstıyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevınırım.tşkler.ıyı çalışmalar.

Bayilik Talebi

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>